Вхід | Реєстрація

Запах жінки

Підбір парфума — справа тонка. Парфуми, як найтонша й найтаємничіша частина образу жінки, давно оспівані поетами. Ще в Давній Греції й Римі чоловіки й жінки вживали запашні есенції та мазі. Вже тоді навчилися видобувати з квітів і рослин дорогоцінні ароматичні речовини. У середні століття аромати набули просто «стратегічної» важливості, коли нехтували особистою гігієною й догляду за тілом приділяли дуже мало уваги, було модним, задля компенсації відсутності достатньої чистоти, вживати в більших кількостях пудру, рум'яна та парфуми. Відмінність між суспільними станами, що тоді існувала, позначалася й на вживанні парфумів представниками різних класів. Виходило так, що за ароматом парфумів можна було робити висновки про суспільне становище людини. Не дивно, що кращим подарунком Прекрасній Дамі був шматочок запашного мила. Сучасній Прекрасній Дамі не обійтися культовим Шанель №5. Нині світ ароматів нескінченний, і парфуми підкреслюють індивідуальність особистості. Тому парфуми слід вживати тільки хороші, відповідаючі темпераменту й характеру. Енергійній жінці треба, на наш погляд, відмовитися від парфумів нудотних, ніжній — від терпких, їдких запахів. Жінкам «темного» типу пасуватимуть важкі, пряні композиції, жінкам «світлого» типу ближчі легкі парфуми, що мають свіжий аромат. Варто бути обережними у виборі парфумів і враховувати, що дешеві парфуми не мають нічого спільного з тонкими складними композиціями, які створюють відомі парфумери. Вибір парфумів нерідко викликає труднощі. Марка тих чи інших парфумів і позначка навіть про високий ступінь якості мають, у відомому змісті, відносне значення, тому що смаки людей — дуже різні. При виборі запаху важливо враховувати ту обставину, що на різній шкірі ті самі парфуми можуть поводитися по-різному: їхній аромат набуває різних відтінків. Ця зміна аромату пов'язана з запахом власного тіла. Тому варто довго й ретельно перевіряти, поки ви, нарешті, не підберете парфуми, які повністю вам підходять. Будьте вірні парфумам, на яких ви спинилися. Жінки, що мають щодо цього певний досвід, завжди вживають ті самі парфуми, і їм властивий той самий приємний запах. Парфуми — не туалетна вода. Ними не можна просто оббризкувати волосся чи одяг. Хороші парфуми мають настільки сильний аромат, що достатньо лише краплі. Ледве зволожте скроні, шию, мочки вух, — і ви будете вражені результатом. Корисно злегка надушити одяг і білизну. Завжди пам’ятайте: парфуми призначені для вечора. Вдень — достатньо туалетної води, а в ранні ранкові години не потрібно ні того, ні іншого: нехай після прийнятої ванни збережеться свіжий аромат власного тіла. І останнє зауваження. Не знищуйте дію парфумів вживанням дешевого мила й крему. Всі засоби, які ви використовуєте, мають гармоніювати одне з одним.
2 жовтня 2009 | Категорія: Косметологія

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномЗавантажуємо курс валют

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації