- микола козак
сьогодні, 09:24
На тему: Кобеляцька міськрада планує зайнятися собаками - samusrich
19 лютого, 18:18
На тему: Риба на зимівлі: де заборонено рибалити - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Глобинський горе-рибалка «підзаробив» на кримінальну відповідальність - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Біля села Світлогірське рибалка провалився під кригу - samusrich
19 лютого, 18:16
На тему: У Кобеляцькому районі рибалка блукав по Дніпродзержинському водосховищу цілу ніч
Обійміть свою дитину
Усім нам, і дорослим, і дітям, необхідні обійми для того, щоб відчувати себе необхідними. Потреба в любові — одне з основних бажань людини, а також умова нормального розвитку підростаючого покоління. Для її задоволення потрібно говорити дитині, що вона вам дорога, що вона хороша. Такі дії полягають у привітних поглядах, ласкавих дотиках, щирих словах.
Слід обіймати свою дитину кілька разів на день. Психологи вважають, що чотири обійми на день необхідні кожному просто для виживання, для гарного самопочуття потрібно не менше восьми, а для того, щоб дитина розвивалася інтелектуально — дванадцять разів! І між іншим — не тільки малечі, а й дорослому.
Якщо ви бачите свою дитину засмученою, або коли вона плаче з будь-якої причини, перше, що потрібно зробити: обійняти, пригорнути до себе, тримати поряд стільки, скільки їй потрібно, щоб заспокоїтись. Коли малечі буде достатньо вашого тепла, вона сама відійде. При цьому не варто поплескувати чи погладжувати дитину по спині, наче «усе це дрібниці й до весілля заживе». Просто пригорніть малюка. Якщо це підліток і він уже не дає себе обіймати, то можна посидіти поруч, потримавши його за руку. Потрібно робити це доти, доки він її сам не забере. Ваше чадо повинно знати, що батьки завжди зрозуміють і приймуть, щоб із ним не трапилося. Дитині особливо потрібні такі ознаки безумовного прийняття, як їжа організмові. Вони живлять її емоційно, допомагаючи психологічно розвиватися. Якщо ж дитина не отримує такої турботи, то можуть з’явитися емоційні проблеми, відхилення в поведінці, а іноді — й нервово-психічні захворювання. Але ви можете цьому запобігти, зігріваючи батьківським теплом своє рідне дитя.