Вхід | Реєстрація

Як зберегти здоровий вигляд волосся взимку

Постійно піддаючись температурним перепадам у зимовий час, наше волосся дуже страждає. А причина в тому, що при низькій температурі кровообіг у шкірі голови сповільнюється і, природно, обсяг поживних речовин наше волосся отримує мінімальний. А коли ми заходимо в тепле приміщення — воно швидко пероесихає.

Щоб волосся було блискучим і здоровим, потрібно їсти білкову їжу. Взимку волоссю і організму не вистачає світла, значить, запаси вітаміну Д вичерпуються, і це важлива причина того, що блиск і колишні сили волосся втрачаються. Для поповнення сил організму, потрібно їсти побільше бобів, молока, риби, м’яса птиці, яєць, вершкового масла.

Завдяки цим продуктам ви незабаром помітите зміну в структурі волосся. У раціоні має бути й свіжа зелень, фрукти і овочі. Загляньте в аптеку і придбайте для себе комплекс вітамінів. Для підтримки росту волосся потрібні вітаміни групи А і В. Вітамін групи F попередить лущення і сухість шкіри на голові, вітамін С зміцнить коріння, а за здоровий блиск волосся відповідає вітамін Е.

Що таке головний убір: атака чи захист? Як впливають головні убори на наше волосся? Зберігають чи шкодять? Однозначної відповіді просто не існує. Якщо на вулиці мороз, то кровоносні судини голови звужуються, обмежується доступ поживних речовин. Після цього волосся починає висушуватися і, як наслідок, випадати. За такої причини виникає і проблема посічених кінчиків волосся. Значить, не можна нехтувати головними уборами взимку.

Атака полягає в наступному: створенню гарячої бані на голові сприяють штучні волокна шапок. Як наслідок, волосся масніє і електризується. Коли вибираєте головний убір для себе, то купуйте тільки такі, які зроблені з натуральної тканини.

Правильний теплообмін здатні забезпечити тільки вони. При вході в приміщення, яке опалюється, знімайте головні убори. Це дуже хороший захист для вашого волосся.

Протипоказання сезону:

1. Ніколи не мийте волосся гарячою водою. Воно стане ламким.

2. Намагайтеся висушувати волосся природним шляхом, без використання плойки або повітряного фена. Взимку волосся піддається різним впливам, а якщо його ще й пересушити — то ви серйозно зіпсуєте його вигляд.

3. Ніколи не користуйтеся гребінцями і щітками із залізними зубцями — взимку волосся почне електризуватися ще з більшою силою. Найкраще обрати гребінець із дерев’яною щіткою.

4. Не треба розпускати волосся взимку, так воно швидше втрачає вологу.

5.У зимовий період поповніть свою поличку додатковими зміцнюючими і захисними бальзамами, масками, бальзамами-кондиціонерами і сироватками.

 

Як захистити шкіру від морозу взимку

З кожним днем стовпчик термометра опускається все нижче. Зимові холоди з морозними вітрами несприятливо позначаються на нашій незахищеній шкірі. До того ж, повітря взимку у приміщеннях надзвичайно сухе — це теж не йде на користь здоров’ю.

Як правильно доглядати за шкірою обличчя взимку, як захистити її від можливих пошкоджень?

Не секрет, що краса починається зсередини. Взимку ми менше вживаємо живих вітамінів у вигляді фруктів і овочів, тому з настанням холодів у якості профілактики пропийте курс аскорбінової кислоти, мінеральний вітамінний комплекс. Це допоможе впоратися із зимовим навантаженням не тільки вашій шкірі, але і всьому організму.

Друге важливе правило — зволоження. На зиму запасіться жирними живильними кремами для тіла та обличчя.

Уранці обов’язково використовуйте зволожуючий крем для обличчя. Маленький секрет: спробуйте перед використанням денного крему нанести тонкий шар нічного. У нічному кремі міститься більше зволожуючих компонентів. Не забувайте, що після застосування крему можна виходити на вулицю тільки через півгодини, інакше волога, що міститься в кремі, не встигне вбратися і замерзне. А це руйнує клітини шкіри, призводить до лущення.
Увечері знімати макіяж краще косметичним молочком, а не тоніком або лосьйоном. У молочку більше зволожуючих компонентів. Спиртовмісні косметичні засоби взимку абсолютно протипоказані!

Узимку шкіра обличчя будь-якого типу стає чутливою, тому уважно вибирайте крем, віддавайте перевагу крему для сухого та змішаного типу шкіри.

Взимку, крім щоденних процедур, два рази на тиждень балуйте шкіру живильними масками: вони підтримують загальний тонус шкіри, насичують її вітамінами. Можна купити готові маски або приготувати їх самостійно. Ідеально, якщо до складу маски входять мед або оливкове масло — вони відмінно живлять і заспокоюють шкіру.

Якщо взимку шкіра починає лущитися, скористайтесь маскою-плівкою. Після такої маски акуратно помасуйте обличчя скрабом, а потім обов’язково використовуйте живильну маску. Така нехитра процедура допоможе видалити омертвілі клітини шкіри, які й починають лущитися. Але зловживати маскою зі скрабом взимку не слід: шкірі завжди необхідний час, щоб відновитися після пілінгу, а взимку процеси регенерації сповільнюються.

У холодну пору не варто забувати і про шкіру рук. Змініть звичайний крем для рук на жирніший. Ідеально підходять спеціальні креми з позначкою «захист від холоду»: у їхньому складі спеціально підібрані зволожуючі компоненти.

Крім того, не забувайте захистити нігті: вони теж страждають і від холоду, і від нестачі вітамінів. Купуйте спеціальне масло для нігтів, воно наноситься так само, як просто лак, і при цьому захищає поверхню нігтів, живить їх, розм’якшує кутикулу.

Додаткове зволоження так само важливе. Для цього можна використовувати спеціальне масажне масло для рук — пару крапель ніжно втирайте щовечора, від центру долоні до кінчиків пальців. Зволожити і захистити шкіру рук допоможуть ванночки з підігрітим оливковим маслом.

Усе ті ж правила підходять і для шкіри тіла: не забувайте після ванни користуватися молочком для тіла. Частіше робіть масаж — це розігріває шкіру, зайвий раз тренує судини.

Узимку організм одержує більше навантажень, ніж влітку. Тому і приділяти уваги собі треба більше. Не полінуйтеся зайвий раз скористатися зволожуючим кремом — і ваша шкіра скаже вам спасибі.

Кожна жінка повинна знати, як правильно доглядати за шкірою обличчя взимку, щоб зберегти свою красу і молодість.



Автор: Підготувала Оксана ЛЕВЧЕНКО
21 грудня 2012 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації