Вхід | Реєстрація

Кімнатні рослини, що поливають через піддон

Багато горшкових культур страждають від надмірної кількості вологи. У цьому випадку квіти поливають через піддон. Спосіб зручний тим, що коріння може увібрати стільки води, скільки йому необхідно, а листя і стебла залишаються сухими.

Монстера. Ця тропічна рослина потребує вологого і пухкого ґрунту. Однак занадто сирий, заболочений ґрунт небезпечний для кореневої системи.
Велике листя монстери випаровує набагато менше вологи, ніж зелень багатьох інших культур. Кількість поливів безпосередньо залежить від температури і вологості в приміщенні.

При поливі монстери воду наливають у об’ємний піддон. Поступово квітка втягує рідину, поверхня ґрунтового субстрату починає темніти. Надлишок вологи необхідно відразу ж злити.

Цикламен. Режим поливу взимку залежить від віку цього екземпляра. Трирічна квітка зберігає запас рідини в кореневищі, тому її потрібно зволожувати рідко, але рясно.

Цю культуру слід поливати тільки через піддон. Цикламен швидко вбирає необхідну йому кількість вологи. Використовувана вода повинна відстоятися близько доби.

Влітку рослині вистачає 1 поливу в 2 тижні. Річ у тім, що в цикламена в цей час настає період спокою, тому надлишок вологи може йому пошкодити.
Орхідея. Квітку поливають шляхом занурення горщика в піддон з теплою підкисленою водою. Визначити потрібний момент досить легко за кольором коріння. Якщо воно посвітліло, необхідно зрошувати орхідею.

Субстрат стає вологим приблизно через 15 хвилин від початку процедури. Залишок рідини з ємності виливають.

Якщо орхідей кілька, їх не можна занурювати в одну і ту ж воду. У ґрунті можуть перебувати спори грибка або будь-які небезпечні речовини.

Фіалка. Листя цієї культури зазвичай опушене, і бризки вологи небезпечні для нього. Крім того, фіалка не любить попадання води в центр розетки.

Найкраще зволожувати ґрунт через піддон або гнітючим способом. Однак якщо підвіконня холодні, полив через гніт може привести до ураження кореневої системи.

Горщик ставлять у наповнену теплою водою ємність і витримують 30 хвилин. За цей час ґрунт ґрунтовно просочується водою.

Азалія. Ця рослина також віддає перевагу нижньому поливу. У спекотні дні азалію поміщають у піддон на шар крупного гравію. Воду в ємність додають щодня, а раз на тиждень гравій слід промити.

Крім постійного зрошення субстрату, піддон з чистою водою підвищує вологість повітря в приміщенні.

Якщо в кімнаті не більше +15 градусів, азалія відчуватиме себе чудово. Тоді її просто зрошують через піддон, зливаючи воду через 25 хвилин після наповнення.

15 грудня 2021 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації