Вхід | Реєстрація

Принцип дії та влаштування шприца для змащення

Щоб уникнути тертя під впливом тиску деталей друг на друга, не обійтися без мастильних матеріалів. Шприц для змащування дозволяє наносити мастило в важкодоступні місця, так і змивати його під великим тиском, щоб речовина потрапила на потрібну деталь.

Щоб дізнатися більше про мастильне обладнання, тиск у гідравлічних системах та двигуні, зверніться на сайт компанії “Власна АЗС”: https://vlasnaazs.ua/ua/smazochnoe-oborudovanie/. Менеджери-консультанти у головному офісі у Києві також будуть готові допомогти. Головний офіс у Києві знаходиться за адресою проспект Повітрофлотський, номер телефону - 096 739 40 40.

Класифікація шприців для змащування

Будівельна індустрія вже розробила кілька видів шприців для таких цілей, і кожен має особливості. Основних видів небагато:

  • важільні або плунжерні — керуються за допомогою важеля, який дає робочому можливість тонко регулювати тиск у порожнині. При цьому при надто сильному натисканні може збільшуватися його потужність — тому варто тримати шприц однією рукою, а інший тиснути на важіль;
  • шприци пістолетного типу — мають такий самий принцип роботи, але вони вважаються зручнішими для тих, хто звик працювати однією рукою;
  • пневмошприци — вироби з пневматичним приводом. Їхня особливість — велика потужність, тому вони нерідко використовуються на великих виробництвах;
  • натискні шприци найкраще підійдуть для мастила дрібних деталей.

Влаштування і принцип роботи

Важіль або рукоятка в залежності від моделі використовуються для того, щоб мастило надійшло в шланг. У корпусі знаходиться безпосередньо мастильний матеріал, який заливається туди вручну. У деяких моделях використовується картридж із вже залитим мастилом, щоб можна було після закінчення однієї туби просто замінити її на іншу замість повної заміни циліндра.

Ще одна важлива деталь у пристрої такого пристрою — гідравлічна муфта. Саме вона не дозволяє мастильним матеріалам протікати на інші деталі.

У самій голові шприца є місце для мастила, є клапани. Вони дозволяють мастилу після дії на рукоятку і поршень перекачуватися з корпусу в шланг або трубку. Заливний клапан наповнює шприц за принципом, що нагнітає. Також у конструкцію вписаний клапан для виходу повітря після надходження мастила у шприц.

Конструкції різних шприців не дуже відрізняються одна від одної. Це пояснює схожість їхніх принципів роботи:

  1. Механічна дія на важіль або ручку запускає пневматичний або інший механічний привід.
  2. Енергія надходить на поршень, який виштовхує мастило з циліндра у шланг.

Таке обладнання знадобиться на АЗС будь-якого розміру. Мастильний шприц дозволяє продовжити працездатність важливих деталей та уникнути серйозних поломок. У Києві купити такий пристрій можна у мережі "Власна АЗС" — на сайті компанії є все необхідне обладнання для АЗС.

Розміщено на правах реклами
3 лютого 2022 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації