А ви любите мити посуд, чи ні?
Всі люди у світі об'єднані абсолютно універсальною ознакою. Можна знайти тих, кому подобається прибиратии, багато шанувальників приготування страв. Але майже ніхто не любить мити посуд. Ця необхідна рутина навіть у таких інститутах, як школа, дитячі табори, армія визнана найбільш неприємною повинністю, яку кожен намагається в міру своїх сил уникнути. Так, люди миряться з суворою правдою життя і необхідністю мити посуд, але це не заважає їм ненавидіти неприємний процес.
Миємо посуд без дискомфорту
Чи є способи уникнути миття посуду? Якісь лайфхаки вже запропонували. Начебто: користуватися лише одноразовим. Ось тільки це занадто дорого, не напасешся грошей. А ще на таку ідею дуже несхвально подивляться екологи та просто люди, яким не наплювати на стан довкілля. Адже пластик, як здатний будь-хто шанувати в інтернеті або інших джерелах, не розкладається протягом десятків років, забруднюючи природу, а часом стаючи і непрямою причиною вимирання цілих видів.
Купити посудомийку - непоганий варіант, але теж затратний. І не завжди є можливість підключити апарат, наприклад, у селі, де немає централизованого водопостачання.
Тому питання миття посуду залишається відкритим, а також не можна забувати про екологічність. А що ж робити, якщо мрієш позбавитися дискомфорту? Є кілька ідей:
1. Менше бруднити. Це всі чудово розуміють, але чомусь не кожному спадає на думку. Але посуд цілком можна "заощаджувати" якщо ви випили кави з кухля, то можна трохи сполоснути перед тим, як наповнити її знову.
2. Використовувати найпростіші моделі без "рюшечок". Якщо ви вибираєте гарний візерунковий посуд складних форм, то подумайте про такий важливий факт: їжа туди забиватиметься у величезній кількості. А вам потім її вичищати. Чим простіше, тим менше займе процедура миття.
3. Використовуйте рукавички, щоб вода не завдавала шкоди рукам. Також не забувайте про еко засоби для будинку - вони не містять токсичних елементів, тому для миття тарілок це дуже важливо.
Але базове правило: якщо посуд мити відразу, це неприємно, але далеко не так бридко, ніж коли ви затягнете і накопичиться ціла велика гора. Залишки їжі почнуть розкладатися, надаючи неприємних запахів і навіть залучаючи комах. Мийте посуд вчасно та використовуйте безпечні для здоров'я засоби.
Додаткові секрети
Для багатьох людей еко засоби для миття посуду стануть справжнім порятунком. Алергія на складові компоненти спостерігається вкрай часто. Вона проявляється в почервонінні, запаленні шкіри, яка іноді свербить, а іноді тріскається і болить. Здатна також страждати і респіраторна система.
Якщо ж ви вибираєте екологічно чисті та повністю перевірені засоби без парабенів, хлору та фосфатів, то ризик виникнення небажаних реакцій мінімізується майже до нуля. І миття посуду стає не таким неприємним.