- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Щоб суниця вродила рясно
Найпоширенішою культурою в усьому світі вважається полуниця (або садова суниця). Для отримання високих урожаїв соковитої ягоди створюють сприятливі умови. Одне з них — підгодівля полуниці в період плодоношення.
Якщо ігнорувати підгодівлі в період дозрівання полуниці, ягода виходить дрібною, недостатньо соковитою, що відразу ж відбивається на врожайності.
Вносяться добрива поетапно, з урахуванням фази плодоношення. Догляд у період формування ягід: коли плоди зав`яжуться, прискорити їх розвиток допоможе борний розчин. Засіб беруть на кінчику ножа і розводять у 10 літрах води. Якщо обробити кущі цинком сірчанокислим (2 мл на відро води) не тільки під час цвітіння, а і в період зростання зав`язей, це допоможе збільшити врожайність.
У продажу є спеціальні засоби із високим вмістом бору, мікроелементу, що відіграє ледве не вирішальну роль у процесі зав’язування і росту ягід суниці. Це — передусім перевірений десятиліттями Бороплюс. Окрім того, є вітчизняний препарат Оракул Бор. Цими препаратами обприскують суницю тричі, з інтервалом у тиждень. Результат вас приємно здивує. Якщо у вас залишається розчин, можна ним обробити всі квітнучі рослини. Ні їм, ні бджолам шкоди не буде.
На початку формування ягід рослині необхідний монофосфат калію — 1 ст. л. на відро води, цю кількість розподіляють на 5 плодоносних кущів, які попередньо необхідно рясно полити. Хороший вплив на розвиток плодів надає деревна зола — порошок розсипають у міжряддях, по жмені біля кожного куща або роблять розчин, заливши спочатку склянку золи літром окропу, потім додавши цю суміш у відро з водою — розчин вносять під кущі під час поливу. Хороша і селітра в поєднанні з сульфатом калію (їх беруть у рівних пропорціях) — якщо до складу додати один з препаратів («Універсал», «Кеміра Люкс»), дозрівати ягоди будуть швидше. Наблизити початок плодоношення дозволяють плівкові укриття, що встановлюються навесні над суничною галявиною. Сприяє ранньому дозріванню і мульчування ґрунту, яке, у свою чергу, є хорошою органічної підгодівлею.
Догляд під час активного плодоношення:
Коров`як вважається універсальним органічним добривом, яке можна використовувати на всіх стадіях розвитку рослин. Перед тим, як годувати полуницю, органіку настоюють 2–3 дні, розвівши водою 1:15. Для кращого бродіння ємність рекомендується герметично закрити, на кожен кущ використовують не менше 1 л суміші. Коров`як вважається універсальним органічним добривом. Так само роблять і з курячим послідом, але пропорційне співвідношення тут дещо інше — 1 до 30?ти.