Вхід | Реєстрація

Прикмети про домашні рослини, що хворіють

Східна прикмета з фен-шуй. Згідно із вченням фен-шуй, рослини чітко показують нам те, яка енергетика переважає в будинку — темна Ша або світла Ци. Якщо вірити східним прикметам, то зів’ялі рослини вказують на те, що між темною і світлою енергією йде постійна боротьба за територію у вашому домі. Якщо верх беруть негативні потоки, рослина починає вмирати.

Варто пам’ятати про те, що рослина реагує не в цілому на енергетику будинку, а на потоки, які проходять виключно через те місце, де вона стоїть. Ви можете пересувати рослини на нові місця, щоб з’ясовувати, де варто додати світла або навести порядок, повісити картину, поставити талісман або прибрати дзеркало. Усі ці дії корисні і можуть виправити ситуацію в найкоротші терміни.

Проблеми в сім’ї. Якщо ви бачите, що рослини починають в’янути, задумайте про те, що відбувається між вами і вашими близькими, які живуть в будинку. Рослини починають хворіти і в’янути в тому разі, якщо люди часто лаються, незадоволені один одним, брешуть один одному. Прикмети говорять про те, що рослини є якимось лакмусовим папірцем довіри і позитиву в будинку. Якщо ви прийшли до когось в гості і побачили, що рослини зів’ялі і хворі, значить ваші друзі або близькі частенько лаються.

Проблем з рослинами не буває в тих будинках, де панує гармонія. Навпаки, в таких будинках все приживається максимально швидко.

Псування і пристріт. Псування і пристріт можуть лежати як на одному, так і на всіх домочадцях відразу. Можливо, що ви носите на собі негатив, яким обдаровує вас хтось із оточення. Рослина, яка загинула або зів’яла, швидше за все, взяла на себе основний удар і ввібрала негатив. У такому випадку варто не просто викинути рослину, а винести її на вулицю і закопати, віддячивши їй таким чином.

Найкраще, згідно з народними спостереженнями, вбирає в себе негатив герань, але будь-які інші рослини теж мають таку властивість. Якщо у вас вдома сприятлива атмосфера, але рослини все одно постійно гинуть, спробуйте знайти в будинку підклад — магічний предмет-вампір, який позбавляє домочадців енергії.

Хвороба. В’ялі рослини можуть брати на себе навіть ваші хвороби, коли людині погано на душі або фізично, рослина може частково забирати поганий настрій, допомагаючи людині залишатися здоровою. Це працює при будь-яких недугах. Рослини здатні виліковувати депресію, як і домашні тварини, але на відміну від останніх, рослини можуть загинути від надлишку поганої енергії. Якщо вам погано на душі, немає нічого дивного в тому, що ваші рослини зів’яли. Як їх не поливай і як за ними не доглядай, вони будуть продовжувати виліковувати вас і вашу душу ціною свого життя.

Прикмета про вже загиблі рослини. Якщо ваша рослина безнадійно і безповоротно зів’яла і загинула, від неї потрібно позбутися якомога швидше. Якщо вірити прикметам, то загибла рослина ввібрала в себе максимум негативної енергії. Якщо вона стоїть довго у вашому домі, то накопичену негативну енергетику вона поступово почне повертати навколишньому середовищу. Якщо є сумнів щодо того, зможете ви врятувати рослину чи ні, краще від неї позбутися скоріше.

Прикмети говорять про те, що одна зів’яла рослина може заразити негативом іншу, яка стоїть поруч. Саме тому проблемні й хворі рослини краще ставити подалі від інших.

14 травня 2022 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації