- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Що допоможе формуванню качана в капусти
Капуста — овоч, який практично кожен дачник вирощує на своїй ділянці. Людина хоче отримати хорошу кількість врожаю, тому доглядає за рослинами, робить усе за правилами.
При всьому цьому вона може відзначати, що зав’язі на капусті формуються слабо, що на деяких кущах їх просто немає. Причини цього можуть бути різні, але найчастіше капусті просто не вистачає живлення. Таку ситуацію не варто пускати на самоплив.
Щоб качани в капусти формувалися, необхідно правильно її підгодовувати. Найкращі результати дає кілька способів робити це.
Гній. Необхідно, щоб він був коров’ячим. Один його кілограм розводять у 5 літрах води, розчиняють його та дають настоятися. Даним біодобривом поливати капусту необхідно кілька разів.
Вперше це потрібно зробити через 2 тижні після висадки в ґрунт. У період зав’язування качанів слід додати золу, а потім, коли 3 тижні з моменту першого поливу гноєм пройдуть, його слід повторити.
Йодний розчин. Щоб його приготувати, необхідно на 10 літрів води додати 40 крапель 5% йоду. На кущ капусти потрібен 1 літр такого розчину.
Він стимулює міжклітинні обмінні процеси. Зав’язі капусти за рахунок цього виходять дуже хорошими.
Борна кислота. 2 грами необхідно розвести в невеликій кількості води. Потім дану суміш потрібно додати в 10 літрів води. Отриманим складом капусту слід обприскувати.
Робити це треба або рано вранці, або пізно ввечері, або в похмуру погоду. Якщо буде світити сонце, то опіків листя уникнути не вдасться, у результаті чого рослини виявляться зіпсованими.
Пивні дріжджі. 50 грамів цукру розтирають зі 100 грамами дріжджів. Потім отриману суміш заливають половиною літра теплої води, залишають на 3 години.
Коли на розчині утворюється пінка, до нього можна додати 10 літрів води. Ним вийде полити 10 кущів, розраховуючи так, щоб 1 літр пішов на одну рослину.
Усі ці способи прості, але робочі.