- Чудо Юдо
11 червня, 11:24
На тему: Куди щез колорадський жук? - эу
8 червня, 03:07
На тему: Только купив хамам, можно открыть источник истинного наслаждения - микала
31 травня, 08:20
На тему: Відновлення переписки в Телеграм: прості способи - Rinascimento
28 травня, 21:26
На тему: У свої 93 роки Юрій Тараненко не розлучається із гантелями - AllVisible
21 травня, 23:19
На тему: Ворожіння та езотеричні послуги можуть офіційно заборонити
Застосування штрафних санкцій зе нереєстрацію книги обліку доходів та витрат
Під час перевірки підприємців непоодинокими є випадки неведення ними Книг обліку доходів і витрат. Це є порушенням, за яке Податковим кодексом України від 2 грудня 2013 року №2755-VI передбачено відповідальність.
Згідно із з п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат і мати підтвердні документи щодо походження товару.
Статтею 164' Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 51 до 136 гривень. Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за те саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі від 85 до 136 гривень.
Нехай ці фінансові втрати оминують вас. Адже правильно заповнювати Книгу зовсім не важко. Потрібно лише не лінуватися робити це своєчасно та в повному обсязі!





