Вхід | Реєстрація

Кіт у квартирі: який обрати наповнювач для лотка

Багатотисячна історія розвитку людини розумної нерозривно пов’язана з домашніми тваринами. Особливо важливу роль у цьому ланцюгу приятельства відіграли коти. Адже, згідно провідних історичних досліджень, свійська кішка співіснує з людиною близько 9500 років. А наприкінці минулого десятиліття в світі нараховувалося близько 600 000 ссавців родини котових, що мешкали поруч із людиною.

Звичайно, що за довгі роки тісного сусідства коти зі статусу «тварин для ловлі мишей» перейшли в розряд домашніх улюбленців. І люди потурбувалися про те, аби таке сусідство було комфортним для всіх. Одним із геніальніших винаходів став наповнювач для котячого туалету. Здавалося б, що може бути особливого в звичайній суміші для лотка? Достатньо лише регулярно міняти пісок чи тирсу. Та насправді котячий наповнювач можна порівняти з польотом людини на Місяць, так як з його появою зник неприємний запах, що постійно супроводжував котячий туалет, так як пісок чи тирса просто не могли справитися з цим завданням. А так в улюбленому зоомагазині вашого домашнього улюбленця «GOODZOO» наповнювач для котів представлений у шести варіантах. При такому величезному виборі наповнювачів для лотка, вбиральня тварини не  видаватиме жодного неприємного запаху, а повітря в помешканні буде чистим.

Тому якщо ви вже вирішили завести домашнього улюбленця, потурбуйтеся про те, аби разом із твариною в будинку з’явилися комкуючі/вбираючі наповнювачі для лотка. Тоді ваша киця і її туалет точно не пахнутимуть. І в жодному разі не застосовуйте економ варіанти на зразок піску чи тирси.

Від деревного до соєвого наповнювача

Ні для кого не секрет, що привчати домашнього улюбленця до лотка потрібно ще змалку.

Для тих, хто тільки планує завести котика чи кішечку, рекомендуємо прочитати матеріал під назвою «Як привчити кошеня до лотка». У статті за посиланням https://goodzoo.com.ua/ukr/blog/get/kak-priuchit-kotenka-k-lotku міститься детальний план дій із привчання тварини до туалету. Ми ж зупинимося на різновидах наповнювачів, властивостях і їх відмінностях.

Деревні наповнювачі виготовленні зі стружки, що просякнута ефірною олією. Коли наповнювач розмокає, деревина не смердить, а навпаки виділяє приємний аромат. Його особливість у тому, що деревину дозволено змивати в унітаз.

Бентонітові наповнювачі вироблені з глини та активованого вугілля. Суміш чудово поглинає котячі випорожнення і при цьому зовсім не пахне. Максимально підходять для кошенят.

Кварцові наповнювачі виготовляються з екологічно чистої та антибактеріальної мінеральної речовини. 

Селікагелеві наповнювачі мають схожість із піском, хоча за своїм складом — це сухий гель. Їх унікальність в тому, що при попадання вологи гранули змінюють колір. А тому можна легко відстежити, коли слід змінити вміст лотка.

Соєвий наповнювач виготовляється з волокон, що ідеально поглинають запахи та рідину. Простий у використанні та утилізується з допомогою каналізації.

Кожен із цих наповнювачів виконає свою місію. Та в будь-якому випадку доведеться індивідуально підбирати вміст лотка під котика. Адже один наповнювач може бути жорстким, інший — пилитися і так далі.

Тому варіантів багато, головне — віднестися до поставленого завдання з усією відповідальністю. І тоді жодних проблем із домашнім улюбленцем та його туалетом не виникне.

Розміщено на правах реклами
29 травня 2022 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації