Вхід | Реєстрація

Як вивчити англійську за допомогою фільмів

Існує така думка, що процес навчання має бути нудним і одноманітним. Зранку ви на уроці, в обід штурмуєте граматику, ввечері вчите нові слова. Але ми маємо для вас хорошу новину, адже англійську можна вчити легко і весело за допомогою музики, читання художньої літератури чи перегляду улюблених фільмів.

Переваги вивчення англійської за допомогою фільмів

Вивчати граматику не так весело, як дивитися фільм чи слухати улюблену музику. Звісно, перегляд фільмів не може стати єдиним інструментом для навчання, але для додаткових занять — 100%.

Освітній центр Grade запрошує ваших діток на програму розмовна англійська для дітей за найновітнішими методиками викладання.

Жива англійська мова

Річ у тім, що серіал чи кінострічка в англомовних країнах створюється, в першу чергу, для носіїв мови, тому в них застосовується сленг, ідіоми, фразеологізми та частовживані вирази, які використовуються населенням. Тому дивлячись фільм на оригіналі ви вивчаєте живу англійську.

Покращення вимови

Перегляд фільмів — це чудова можливість покращити свою вимову. Слухаючи, як говорять актори ви вчитеся правильно вимовляти слова, адже фільми є хорошим прикладом того, як змінюються звуки в живому мовленні.

Словниковий запас

За допомогою фільмів ви зможете зрозуміти в якому контексті використовуються відомі вам слова, тому що синонімів до них багато і відповідно ситуації де вони застосовуються теж часто відрізняються.

Розуміння різних акцентів англійської

За допомогою фільмів знятих у різних англомовних країнах ви маєте змогу навчитися розрізняти акценти, адже британська англійська від американської, канадської, австралійської відрізняються. Якщо ви хочете здавати міжнародний іспит зі знання англійської, тоді практика розпізнавання акцентів важлива, адже у вас будуть завдання з аудіювання і невідомо який акцент чи діалект англійської вам попаде.

Поради вивчення англійської за допомогою англійської

Обирайте фільми чи серіали які вам до вподоби

Цікавий фільм — це перший і найважливіший крок. Погодьтеся, навіть на рідній мові ви не станете дивитися нудний фільм, що вже говорити про англійську. Тому важливо вибирати ту кінострічку, яка потішить душу, подарує приємні емоції та збагатить ваш словниковий запас і лексикон.

Не заучуйте діалоги на пам’ять

Після цих слів ви з полегшенням видихнете, адже ми маємо для вас хорошу новину: дивлячись фільм не потрібно нічого вчити. Замість цього просто подивіться і дізнайтеся, що вам було зрозуміло, а що ні. На моментах, які вас зацікавили ви можете зупинити, перемотати і повторити перегляд уривку, але поки що нічого не записуйте.

Повторіть перегляд фільму

Повторний перегляд дозволяє зосередитися саме на діалогах, а не на тому, що відбувається в кадрі. Не зайвим буде повторювати репліки за акторами, таким чином ви зможете вивчити більше нових слів, фраз та лексичних оборотів.

Закріплюйте отримані знання на практиці

Переглядаючи фільми ви можете запам’ятати багато слів, фразеологізмів та ідіом не напружуючись. Щоб бути впевненим в тому, що ви почули репліку правильно, для цього можете додатково переглядати стенограму. На роздрукованому сценарії позначайте кольором слова, які ви знаєте і які потрібно вивчити, таким чином навчання буде ефективним та швидким.

7 червня 2022 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації