Вхід | Реєстрація

Де зробити перманентний макіяж?

Перманентний макіяж – особлива косметологічна процедура, яка передбачає введення фарбуючого пігменту у верхні шари шкіри. Як правило, вона стосується тих ділянок особи, де жінка зазвичай завдає декоративної косметики. Тривалість отриманого ефекту триває кілька років, після чого знову можна вдаватися до цієї процедури повторно. Інша назва даного процесу – татуаж Київ, таку послугу можна замовити у студії краси MyLife Beauty Studio. Татуаж передбачає різноманітну локалізацію, забезпечуючи можливість нанесення макіяжу на повіки, брови, губи.

перманентний макіяж

Особливості процедури перманентного макіяжу

Крім досягнення естетичної зовнішньої привабливості, перманентний макіяж дозволяє скоригувати деякі вади сегментів обличчя. Якщо говорити про різновиди запропонованих процедур, то слід зазначити такі варіації.

Перманентний макіяж брів, який може виконуватись у таких форматах:

  • розтушовка - місце між волосками обробляється пігментом природних відтінків;
  • волосковий – структура брів доповнюється окремими волосками за допомогою особливої ??насадки, що забезпечує необхідний ступінь пишності та об'єму;
  • пудровий – нанесення пігменту здійснюється в точковому режимі у зоні брів;
  • омбре - використовуються кілька тонів пігменту, якими проводиться розтушовка волосків у перенісся у світлих відтінках, а на частини кінчиків - у темних.

Перманентний макіяж губ, що передбачає кілька технік:

  • контурний - забезпечує коригування обрисів губ, що втратили форму;
  • контур з розтушовкою – губи набувають чіткості ліній та яскравості кольору, а ілюзія розтушованої помади дозволяє візуально покращити об'єм;
  • акварельний перманентний макіяж губ, приглушений пігмент природного відтінку розподіляється на всі губи без створення чіткого контуру.

Перманентний макіяж очей, який можна виконати у таких варіантах:

  • стрілки – передбачає нанесення чітких ліній різної довжини та товщини, вигину;
  • стрілки з розтушовкою – точкове нанесення супроводжується м'яким розподілом по поверхні шкіри, дозволяючи отримати ефект природності;
  • прорисовка – міжресничний простір обробляється точковою технікою за допомогою барвника пігменти вибраного кольору.

перманентний макіяж Київ

Де замовити послугу перманентного макіяжу?

Студія MyLife Beauty Studio надає цілий спектр послуг у даному напрямку, гарантуючи відмінну якість, безпеку процесу та досить тривалий ефект. Косметології студії створюють сприятливу атмосферу із високим рівнем комфорту. У роботі використовуються розхідники та косметика професійного класу, рекомендована від найкращих виробників світу. Висококласне обладнання дозволяє уникнути мінімальних ризиків у плані хворобливості та травматичності шкіри. Замовити консультацію та записатися на перманентний макіяж клієнти мають можливість прямо на сторінці сайту компанії.

5 липня 2022 | Категорія: Косметологія

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації