Вхід | Реєстрація

Заходи безпеки при роботі з пестицидами

Безпека праці і охорона навколишнього природного середовища при роботі з пестицидами повинні бути забезпечені максимальною механізацією і автоматизацією трудомістких та небезпечних робіт, використанням прогресивних технологій, а також сучасних препаративних форм і способів внесення препаратів, суворим дотриманням правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних норм.
Усі роботи, пов’язані з застосуванням пестицидів та агрохімікатів, проводяться під керівництвом спеціалістів з захисту рослин. Відповідальність за організацію роботи, охорону праці і техніку безпеки покладається на керівників господарств.

У виконанні робіт з захисту рослин хімічним способом беруть участь особи, які мають досвід роботи і спеціальну освіту або підготовку на курсах. До виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами не допускаються особи віком до 18 років, вагітні жінки, жінки, що годують дітей, особи, які мають протипоказання за станом здоров’я.

Персонал (трактористи, підсобні працівники тощо), що безпосередньо проводить хімічні заходи, проходить виробниче навчання з послідуючою видачею допусків та посвідчень і на цій роботі закріплюється на сезон. Допуск видається державними фітосанітарними інспекціями за затвердженою формою. Підставою для видачі допуску є посвідчення про проходження спеціальної підготовки з питань безпечного виконання роботи з пестицидами і агрохімікатами та медична книжка з висновком медичної комісії про відсутність протипоказань за станом здоров’я.

Навчання осіб, діяльність яких безпосередньо пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами, а також працівників підприємств, установ та організацій, фізичних осіб — підприємців, що організовують виконання такої роботи (організатори роботи), проводиться фітосанітарною інспекцією Полтавської області.Автор: Державна фітосанітарна інспекція Полтавської області
5 квітня 2013 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації