Вхід | Реєстрація

Як зберегти стосунки на відстані?

Закохані, які проживають постійно або тимчасово на відстані багатьох кілометрів один від одного, ризикують втратити душевний і сексуальний зв'язок, що зміцнився раніше. Проте впадати у відчай точно не варто, адже є прекрасні і прості способи підтримувати пристрасть і любов у відносинах, навіть якщо немає можливості зустрітися наживо.

Чи є сенс?

Так, це непросто - любити людину, не торкаючись до неї і не займаючись повноцінним сексом. Тим не менш, сенс у відносинах на відстані все-таки є. Короткочасні моменти розлуки – наприклад, відрядження – здатні підігріти сексуальне бажання та підвищити градус збудження у парі під час довгоочікуваної зустрічі.

Якщо партнери змушені розлучитися на довгий час, варто зважити всі за і проти. Як правило, закохані не бажають миритися зі зрадами, тому обом доведеться утримуватися від близького спілкування з протилежною статтю. Другий момент – тепло людського тіла. Не кожен здатний довгий час прожити без можливості засипати в обійми з коханою людиною.

Причини підтримувати стосунки на відстані:

  • наявність спільних дітей;

  • можливість зустрічатися наживо хоча б кілька разів на рік;

  • сильне любовне почуття з обох боків;

  • загальні плани на майбутнє;

  • надія на швидке з'єднання.

Відносини можуть бути вимушеним заходом після тривалого спільного проживання. Але деякі пари починають свою історію кохання саме у такий спосіб – спілкуючись виключно через інтернет та по телефону. В обох випадках при правильних діях партнерів тепле спілкування на відстані може перетекти у щасливе сімейне життя.

1. Емоційний зв'язок

Необхідність протягом тривалого часу перебувати далеко один від одного може призвести до охолодження відносин. Щоб цього не сталося, партнерам слід частіше спілкуватися за допомогою відеодзвінків або телефонного зв'язку. Закохані можуть розповідати один одному останні новини, ділитися враженнями та глибинними переживаннями.

Головне правило – виходити зв'язок щодня. Навіть якщо розмови будуть короткими, сам факт того, що закохані постійно спілкуються один з одним, подарує відчуття стабільності та безперервності стосунків. А щоб внести пікантність у спілкування, можна надсилати одне одному еротичні повідомлення та відверті фотографії.

 

2. Теледильдоніка – імітація реального сексу

Кілометри між партнерами – тепер не перешкода для отримання сексуальної насолоди. Сучасні творці секс-іграшок розробляють та виробляють інноваційні інтимні девайси для чоловіків та жінок, змушених знаходитися далеко від своїх коханих.

Працює все досить просто. Обидва партнери використовують високотехнологічні сенсорні іграшки для дорослих, наприклад – фалоімітатор та спеціальну насадку для пеніса. Кібер-коханці підключають свої гаджети до спеціальної програми. І тепер, коли дівчина розважається з фалоімітатором, чоловічий секс-девайс імітує всі її дії. Крім того, обидва партнери можуть спостерігати за процесом через дисплей у режимі реального часу.

Існують різні варіанти сексу з пристроями такого типу. Виробники пропонують покупцям девайси у вигляді мастурбаторів, вібраторів, фалоімітаторів. Гаджети вдосконалюються і незабаром стануть загальнодоступними. За рахунок масового виробництва ціни на пристрої для дистанційного сексу почнуть знижуватись. А це означає, що секс на відстані перетвориться на щось збуджуюче.

 

3. Обмін фотографіями

Безумовно, віртуальний секс та обмін еротичними знімками – це добрий спосіб підтримувати пристрасть у стосунках. Однак не варто забувати і про емоційну складову любовного спілкування. Людська пам'ять має властивість з часом стирати риси обличчя навіть тих, хто викликає трепетні почуття.

Щоб партнери відчували душевну близькість, перебуваючи далеко один від одного, слід частіше обмінюватися фотографіями і відеозаписами, на яких чітко видно саме обличчя. Емоції, що виражають щастя, любов, розуміння – саме те, що потрібно парам, які поки що не можуть милуватися один одним наживо.

А ось сварки та з'ясування стосунків бажано виключити. Справа в тому, що заспокоїти скривджену людину, перебуваючи від неї дуже далеко, досить проблематично. Слід уважно ставитись до бажань і потреб один одного, і навіть частіше займатися віртуальним сексом – це знизить тривожність і вкоренить у намірі зберегти відносини.

29 липня 2022 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації