Вхід | Реєстрація

Інверторні обігрівачі: наскільки вони менше споживають енергії

Електронагрівачі забезпечують теплом житлове приміщення з мінімальними витратами на встановлення та обслуговування. Їх можна встановити в будь-якому місці і підключити до звичайної електромережі. Придбати обігрівачі повітря Electrolux, як одного з провідних брендів у цьому напрямку, можна на сторінці https://vashklimat.com.ua/product-category/air-heaters/electrolux-air-heaters/

Компанія «Ваш Клімат» пропонує всі різновиди кліматичного обладнання у різноманітному виконанні – для приватної квартири чи промислової, комерційно-торгівельної мети. На сайті  Ваш Клімат  можна підібрати всі необхідні види кліматичної техніки із різним рівнем потужності, властивостями та характеристиками.

Одним із цікавих рішень у напрямку інновацій серед кліматичного обладнання для приватного житла є використання інверторного механізму управління нагрівального елементу. Саме цей цікавий варіант конверторного нагрівача і розглянемо детальніше. Та спробуємо зрозуміти наскільки вигідніше його використовувати для опалення приміщення чи додаткового підігріву.

Чому з’явились інверторні нагрівачі

Відповісти на це, мабуть, однозначно складно. Проте напевне, що конструктори надихались успіхами кондиціонуючих інвентарних систем. Принцип дії яких, до речі, приблизно той самий. Взагалі термінологія де є слово «інвертор» передає суть процесу, що відбувається під час дії такої системи. Тобто вона активно і постійно реагує на всі зміни і перемикає режими роботи в залежності від потреби, адаптується до змінних параметрів.

Зрозуміло, що це – не дешеве задоволення, адже електронні «мізки» таких систем із датчиками значно дорожче та складніше у налаштуванні. Проте і ефективність їх значно вища. А інвестовані у інверторні побутові прилади гроші повертаються достатньо швидко.

Пояснимо на прикладі інверторних конверторних обігрівачів як це працює.

Як працюють класичні та інверторні обігрівачі

Інверторний конвектор за підрахунками експертів виробника споживає втричі менше енергії, ніж звичайний конвектор. Пояснюється це тим, що звичайний конвектор зупинить свою роботу тільки тоді, коли спрацює реле часу, відповідно до якого запрограмовано його вимкнення. Або його перемикатимуть вручну. Він може також зупиняти роботу і з огляду на нагрів елементу, що віддає тепло після проходження струму. Це вже для безпеки системи нагрівання.

Інверторні нагрівачі працюють інакше. Ось принцип їх роботи:

  • датчики високої чутливості замірюють температуру повітря із точністю до 0,1°С;
  • реагуючи на зміну температури, інверторний конвектор вмикає нагрівальний елемент лише для підтримки необхідної теплового режиму;
  • нагрівальний елемент не працює у максимальному режимі нагріву постійно, а вмикається лише для плавного підігріву внаслідок зміни температури.

Тобто, інверторний конвектор працює за принципом ощадливості використання енергії та постійно адаптується до температурних змін. Постійне, але невелике споживання енергії для підтримки належної температури значно вигідніше, ніж розігрівання до максимуму, а потім охолодження теплового елемента.

Щодо розрахунків економії, то вони дуже прості. Якщо звичайний конвектор споживатиме 2 кВт, то інверторний за тих же обставин і умов приблизно 0,6 кВт.

Розміщено на правах реклами
12 серпня 2022 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації