Вхід | Реєстрація

Як зареєструвати ФОП через Дію

Війна внесла суттєві зміни в наше повсякденне життя, тому державі прийшлось пристосовуватися під нові реалії і продовжувати діджиталізацію населення України. В цьому матеріалі ви зможете дізнатися, як відкрити ФОП за декілька хвилин, тримаючи в руках лише свій смартфон.

Порядок дій, що є необхідним для відкриття фізичної особи-підприємця

Дія вже давно стала одним з найнеобхідніших та найбільш прогресивних мобільних додатків в українському суспільстві. Окрім зберігання документів, тепер в Дії можна ще й відкрити власний бізнес, для цього необхідно всього лише слідувати декільком крокам.

В першу чергу необхідно переконатися, що людина, яка хоче відкрити ФОП має електронний підпис. Отримати його можна в будь-якому центрі, що займається сертифікацією ключів та є акредитованим державою в вашому регіоні. Для того щоб подати заявку на отримання електронного підпису необхідно надати: особисті паспортні дані, номер платника податків та заплатити 200 гривень (ціна може відрізнятися в залежності від центру кваліфікації) за надання послуги. Також отримати електронний підпис можна в особистому кабінеті в додатку "Приват24" або прийшовши до відділення банку.

Якщо електронний підпис у вас вже наявний, то з його допомогою ви зможете авторизуватися в кабінеті громадянина, що знаходиться на порталі Дія.

Наступним кроком стане заповнення форми на отримання необхідної послуги. Заповнена заява буде зареєстрована, перевірена та відправлена до Єдиного державного реєстру, для проведення процедури автоматичної реєстрації.

Заява автоматично направляється до податкової за місцем реєстрації чи за місцем господарської діяльності.

Фінальні кроки перед оформленням ФОП

Лист-підтвердження реєстрації ФОП з'явиться в вашому персональному кабінеті, а також на електронній пошті. Протягом двох робочих днів з моменту як запис про реєстрацію з'явиться в ЄДР - ви можете отримати виписку в кабінеті громадянина або він прийде вам на пошту.

Якщо в процесі реєстрації ви обрали спрощену систему оподаткування, то ви можете вести облік доходів у тій формі, яка буде для вас зручною. Втім, якщо формою оподаткування була обрана загальна, то після закінчення процедури оформлення ФОП, вам буде необхідно провести процедуру реєстрації Книги доходів в податковій службі.

9 вересня 2022 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації