- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Поради із догляду за кімнатними рослинами
Визначте світло. Найголовніше при купівлі будь-якої рослини — це те, скільки світла ви можете дати їй. Звичайно, дуже важливо те, як ви будете доглядати, але світло — це найбільш важливий фактор, оскільки це єдиний елемент, що не підлягає обговоренню, і якого рослина потребує постійно. Якщо ви хочете, щоб ваші труди принесли вам плоди, і рослина прожила у вас довго і щасливо, виберіть ту, якій буде достатньо світла, яке може забезпечити ваш простір. Є рослини, які можуть витримувати все, від прямого сонячного світла протягом усього дня до дуже слабкого природного світла або навіть чисто штучного освітлення. Налаштуйте себе на успіх, вибравши ту квітку, яка підходить для вашого середовища! Обов’язково враховуйте світло саме в тому місці, де ви хочете, щоб рослина жила. 3 метри від вікна або 1,5 метра — це велика різниця.
Менше — краще. Хоча відсутність уваги часто призводить до загибелі кімнатних рослин, варто пам’ятати, що від занадто великої уваги вмирає більше кімнатних рослин, ніж від нестачі. Надмірний полив — найчастіший вбивця кімнатних рослин, так як після того, як рослина одного разу отримує занадто багато води, вона починає виглядати зів’ялою і сумною, і люди помилково намагаються виправити це великою кількістю води. Це може посилити проблему і часто призводить до кореневої гнилі, яку дуже важко подолати. Усім рослинам потрібен період, протягом якого їх ґрунт і коріння можуть трохи підсохнути, так само, як людям потрібно дихати між ковтками води. Засуху рослини майже завжди переносять легше, ніж надмірний полив.
Перевіряйте ґрунт. Найнадійніший спосіб перевірити, чи готова ваша рослина до поливу, — ще й дуже простий: обмацати ґрунт. Існують химерні пристрої, які можуть повідомляти вам точний рівень вологості ґрунту, але найнадійніший спосіб — використовувати палець або датчик ґрунту. І ваш палець, для більш дрібних рослин, і ґрунтовий датчик — для більших, можуть точно визначити глибину, до якої висох ґрунт вашої рослини. Це найважливіший показник того, чи потрібно йому більше води, і, регулярно перевіряючи, ви можете встановити розпорядок поливу вашої рослини. Не забувайте переглядати цей розпорядок кожного разу при зміні пори року, оскільки фактори навколишнього середовища будуть визначати, наскільки швидко або повільно висихає ґрунт.
Мийте вашу рослину. Очищення листя рослини допомагає видаляти пил, щоб листя могло безперешкодно фотосинтезувати. Ця маніпуляція також зберігає вашу рослину блискучою і чистою, але, що більш важливо, дає вам можливість уважно оглядати листя. Реального способу повністю запобігти шкідникам не існує, але огляд листя часто допомагає зловити шкідника на ранніх стадіях і дає вам кращий шанс легко і швидко викорінити його.