Вхід | Реєстрація

Особливості оформлення КАСКО для юридичних осіб

КАСКО ? це добровільне автомобільне страхування, яке передбачає відшкодування збитків безпосередньо власникам транспортних засобів. За умовами договору страхувальником може бути не тільки фізична особа або ФОП, а й юридична особа.

Оформити страхування КАСКО для юридичних осіб можна в компанії «ПЗУ Україна» на сторінці https://www.pzu.com.ua/corporate/autoparky/kasko.html. Це одна з найбільших страхових компаній України, яка завжди гарантує вигідні умови договору для клієнта та високий сервіс.

Які страхові випадки покриває автострахування КАСКО

Оформити КАСКО можна для будь-якого транспортного засобу: легкових і вантажних автомобілів, автобусів, причепів, спеціальної техніки, мотоциклів тощо. Зокрема застрахувати можна не тільки сам транспорт, а й додаткове обладнання, яке може бути встановлене на ньому.

Договір КАСКО від страхової компанії «ПЗУ Україна» передбачає покриття збитків у результаті таких ситуацій:

  • ДТП;
  • крадіжки транспортного засобу;
  • протиправних дій сторонніх людей;
  • термічної дії (пожежі або вибухи);
  • впливу зовнішніх предметів (фракції каменів з-під коліс інших автомобілів, падіння дерев або стовпів).

Переваги оформлення КАСКО в «ПЗУ Україна» для юридичних осіб

Будь-яка компанія може розраховувати на низку додаткових переваг, якщо вирішить оформити КАСКО для власного транспортного парку в страховій компанії «ПЗУ Україна». Ви можете розраховувати на:

  1. Високий сервіс. Представник компанії із задоволенням проконсультує вас з приводу будь-якого питання, яке стосується страхового договору.
  2. Цілодобовий сервіс «ПЗУ Assistance». Отримуйте допомогу 24/7 від операторів, евакуаторів, аварійних комісарів, СТО та інших партнерів «ПЗУ Україна».
  3. Максимальну швидкість. Середній термін страхових виплат від компанії «ПЗУ Україна» складає 26 днів з того моменту, як клієнт вперше звернувся для отримання відшкодування. Це один із найкращих результатів на ринку страхування.
  4. Можливість отримання виплат без поліції. Для цього потрібно правильно заповнити європротокол. Ліміт відшкодувань у такому разі складає 80 тисяч гривень.

Застрахованим автотранспортом юридичної особи може керувати будь-який водій на законних для цього підставах. Ніяких додаткових обмежень відносно віку, стажу або кваліфікації водія страхова компанія «ПЗУ Україна» не зазначає.

Страховий поліс КАСКО дозволить вам експлуатувати транспортні засоби з більшою впевненістю, адже ви зможете розраховувати на відшкодування у разі настання випадку, що був передбачений договором.

Розміщено на правах реклами
31 жовтня 2022 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації