Вхід | Реєстрація

Альтернативні джерела живлення ? в чому перевага

Чи не кожен встиг переконатися: українців не вибити з колії блекаутами ? з відключенням централізованого електропостачання в хід йдуть різноманітні пристосування, наприклад, альтернативні джерела живлення. Сучасні технологічні рішення дозволяють адаптуватися до нинішньої реальності. Залишаючись без електрики, більшість користувачів не тільки переходять на мобільні батареї та портативні акумулятори, а й використовують генератори на різноманітному паливі чи сонячні панелі, що дозволяють залишатися на зв’язку, працювати, спілкуватись та розвиватися, зберігати звичну якість життя.

Основні переваги використання альтернативних джерел живлення

Вирішуючи проблеми, пов'язані з відключеннями електрики та енергетичною кризою в цілому, чимало користувачів прагнуть застосовувати альтернативні джерела живлення ? ті, що не передбачають використання викопного палива. Одним з найдоступніших та найпопулярніших рішень є проста в установці та енергоефективна сонячна батарея у Полтаві, яку можна встановити навіть на дах будинку. Це обладнання, що дозволяє накопичувати енергію сонячних променів ? світлові імпульси перетворюються в електричний струм та зберігаються в акумуляторах. Надалі енергію можна використовувати для освітлення та різноманітних приладів.

Беззаперечні переваги сучасних альтернативних джерел живлення роблять їх все більше популярними:

  • Дозволяють використовувати різноманітні доступні відновні або невичерпні ресурси. Енергія сонця, вітру, промислові відходи стають паливом для таких систем. 
  • Екологічні, не щкодять довкіллю. Знижують потребу у шкідливому видобутку палива.
  • Прості в установці та обслуговуванні. Змонтувати, встановити та запустити систему під силу практично будь-якому майстру. 
  • Автономні, їх робота не залежить від централізованої мережі. Виручають під час блекаутів.
  • Мають високий коефіцієнт корисної дії. Їх робота є ефективною для забезпечення дому електропостачанням, якого зараз так не вистачає.
  • В нинішніх умовах їх собівартість є цілком виправданою. Якщо раніше вони здавались надто дорогими в порівнянні з централізованим енергопостачанням, то за його відсутності при відключеннях у них немає конкурентів. 
  • Дозволяють виготовляти та накопичувати електроенергію, придатну для живлення різних приладів. Рішення для роботи освітлення та різноманітної домашньої техніки, заряджання гаджетів або функціонування підприємств.

Жодний блекаут ? не привід залишатися без благ цивілізації. Різноманітні сонячні панелі та інше обладнання, що допоможе справитись в період енергетичної кризи представлені в каталозі allo.ua. Скористайтеся доступними технологічними рішеннями, щоб мати змогу забезпечити задоволення ваших потреб в електроенергії, навіть коли централізоване енергопостачання не функціонує.

29 листопада 2022 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації