- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Рослини, що чудово поглинають вологу
У осінньо-зимовий період у багатьох будинках може накопичуватися конденсат на вікнах, що призводить до утворення грибка. Є багато способів позбутися плісняви, у тому числі за допомогою підручних засобів. Вона не тільки виглядає непривабливо, але й може серйозно нашкодити здоров’ю людини, якщо її не усунути, і особливо добре росте в приміщеннях із підвищеною вологістю.
Деякі кімнатні квіти природно знижують рівень вологи в повітрі. Тому скористайтеся простим лайфхаком, висадивши ці рослини у себе в будинку.
Цвіль процвітає у невеликих приміщеннях, особливо у ванних кімнатах, де багато надмірної вологи. Замість використання хімікатів або електричного осушувача додавання кімнатних рослин у ванну кімнату – це просте та природне вирішення проблеми з пліснявою. Зелень очистить повітря та додасть свіжості вашій ванній кімнаті.
Рослини для ванної кімнати повинні добре адаптуватися до коливань температури, поглинати вологу і не потребувати занадто великої кількості сонячного світла для зросту.
Рослини, які допомагають запобігти плісняві в будинку:
- Спатифілум Уолліса, або «Мирна лілія». Вбирає вологу з повітря через своє листя і не обов’язково потребує прямого сонячного світла. Проте токсична для домашніх тварин.
- Пальми (бамбукові, карликові фінікові, очеретяні). Вологопоглинальні листя відмінно підходять для контролю вологості.
- Сансевієрія, «Щучий хвіст» або «Тещин язик». Відома своєю витривалістю та пристосовністю, процвітає при яскравому світлі й теплих температурах.
- Тілландія. Екзотична рослина, яку не потрібно висаджувати в ґрунт, дуже невибаглива і вбирає вологу з гарячого та насиченого парою повітря.