Вхід | Реєстрація

Що таке безконтактні платежі та в чому їх переваги

Безконтактні оплати стають більш популярними в Україні. З їх допомогою можна легко розрахуватися за будь-який продукт без необхідності витрачати час на маніпуляції з терміналом або ж вводити ПІН-код (тільки для недорогих покупок).

Для таких розрахунків необхідна спеціальна безконтактна карта Mastercard. Це зручний інструмент для будь-яких транзакцій, який дозволяє робити покупки швидко та безпечно.

Як відбуваються безконтактні платежі

Процедура оплати за допомогою терміналу максимально проста: потрібно просто піднести безконтактну картку до терміналу і все – оплата пройшла. Та сьогодні вам навіть не обов’язково витягати гаманець з карткою: якщо ви прив’язали свою картку до таких сервісів, як Apple Pay чи Google Pay, ви можете оплачувати свої покупки просто за допомогою смартфона.

Отже, щоб безконтактно розрахуватися на касі торгової точки за послугу чи товар, потрібно виконати такі дії:

  1. Попередити касира про безконтактну оплату.
  2. Після того, як касир введе всю інформацію, піднести картку до терміналу. Якщо ви розраховуєтесь у громадському транспорті, піднесіть картку до спеціального валідатора. Якщо ви використовуєте сервіси Apple Pay чи Google Pay, ви можете піднести телефон, попередньо вибравши картку, якою хочете здійснити оплату.
  3. Якщо сума покупки більша за 500 гривень і ви розраховуєтеся фізичною безконтактною карткою, вам доведеться додатково ввести в терміналі ПІН-код.

Переваги безконтактних платежів

Банки не просто так зосередилися на випуску саме безконтактних карток. Вони значно полегшують оплати, що вигідно як покупцям, так і продавцям. Адже так клієнти проводять у черзі набагато менше часу. До того ж, безконтактні платежі ? це абсолютно безпечний спосіб розрахунків

Обираючи безконтактні оплати, користувачі можуть розраховувати на такі переваги:

  • Швидкість ? весь процес триває декілька секунд.
  • Система не може списати платіж двічі, адже термінал обробляє лише один платіж за раз і видає звуковий сигнал.
  • Касир не може дізнатися дані картки, оскільки він не отримує її в руки.
  • Кожна оплата захищена унікальним динамічним кодом, тому шахраї не зможуть дізнатися інформацію про платіж.

Безконтактною карткою Mastercard ви можете розрахуватися в торгових точках по всьому світу. Це магазини, заклади громадського харчування, заправки, таксі, громадський транспорт і багато іншого. Безконтактні картки Mastercard можна відрізнити за допомогою спеціального сигналу. Щоб їх отримати, звертайтеся до представників свого банку.

2 грудня 2022 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації