Вхід | Реєстрація

Як правильно організувати відпочинок на морі

За даними туристичних операторів, відпочинок на морі відноситься до числа найбільш популярних.
Причому, вони популярні в будь-якому ціновому секторі — від наметового кемпінгу до високозіркових спа-готелів. Вирішуючи, як і де організувати відпочинок на морі, є сенс звернути увагу на наступні моменти.

 

Місце відпочинку

При виборі країни і місця відпочинку необхідно поцікавитися, як довго триває там купальний сезон. До нього відносять ті місяці року, під час яких температура повітря і морської води прийнятні для комфортного пляжного відпочинку. Наприклад, відповідним часом для відпустки в Туреччині вважається період із травня по жовтень, у той час як чорноморське узбережжя в районі Одеси гостинне тільки з другої половини червня по серпень.

 

Готель

Про рівень готелю прийнято судити за кількістю зірок, які прикрашають його фасад. Однак слід пам’ятати, що не існує єдиної міжнародної системи класифікації готелів, так само, як і немає єдиної організації, що відстежує відповідність сервісу готелю його статусу. Тим не менше, кількість зірок дозволяє скласти досить точне уявлення про якість і кількість послуг у розглянутому готелі. Туристичне агентство, що пропонує путівку, зобов’язане надати повну інформацію про готелі і супутні сервіси. Важливим моментом є віддаленість готелю від моря. Якщо готель не знаходиться в першій або другій лінії від берега (тобто в пішохідній досяжності), є сенс уточнити точну відстань до пляжу. Слід ураховувати, що відстань до найближчого пляжу може бути набагато більшою, ніж пряма відстань до моря. Якщо вона велика, повинен бути передбачений безкоштовний транспорт.

Більшість хороших готелів має власний пляж. Як правило, вони не перенаселені, обладнані і регулярно прибираються. Необхідно уточнити, чи входить у вартість путівки користування пляжем (а також лежаками, парасольками, рушниками та іншим).

 

Харчування

У вартість путівки може входити сніданок (найбільш частий варіант), оплачене дво- або триразове харчування. Любителі не турбуватися про їжу можуть вибирати тури, які включають у себе багаторазове харчування. Особливу нішу займають путівки, що пропонують відпочинок на морі, які підпадають під опцію «усе включено». Це дуже поширений вид туризму, що передбачає попередню оплату більшості пропонованих курортом сервісів, у тому числі харчування в ресторанах, барах і пляжних кафе. При купівлі таких путівок є сенс поцікавитися заздалегідь про накладені обмеження. Наприклад, у пакет може не входити експортний алкоголь (включаючи пиво), тому відпочиваючим доведеться задовольнятися напоями тільки місцевого розливу.

 

Розваги

Відпочинок на морі, крім пляжних радощів, може включати різноманітні пізнавальні екскурсії, культурні заходи, відвідування прилеглих розважальних закладів, великих міст. Як правило, у вартість путівки це не включається, але відпочиваючим пропонують організувати такі поїздки за окрему плату. Сюди можуть бути додані польоти над морем на парашутах, поїздки на катерах, навчання дайвінгу і так далі.
Тож приємного відпочинку!Автор: За матеріалами інтернет-видань
18 липня 2013 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації