- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Особливості вирощування доларового дерева
Однією з популярних рослин серед квітникарів являється доларове дерево. Вирощування рослини в домашніх умовах не вимагає особливої уваги.
Свою назву рослина отримала завдяки зеленому, глянцевому красивому листю. До складу одного м’ясистого листа входить приблизно десять пір’їн.
Доларове дерево, що виростає в домашніх умовах, цвіте рідко. У домашніх умовах за доларовими деревом доглядати зовсім неважко. Однак деякі нюанси в догляді рослини все ж є.
Освітлення. Заміокулькас світлолюбний, тому йому потрібно вибрати добре освітлене місце. Однак перші кілька днів квітка повинна адаптуватися до нових умов, тому їй потрібно підібрати місце з півтінню. Надалі рослину можна поставити на підвіконня, притіняючи її від прямих сонячних променів. У іншому випадку листя може отримати опік і покритися жовтими плямами.
Температурний режим. Добре рости і цвісти доларове дерево буде в літній період при температурі в приміщенні +25 С. Взимку квітці потрібна нижча температура, за якої вона буде набиратися сил для активного росту в літній період. Квітникарі рекомендують тримати рослину при температурі не більше +16 С. Можна навіть виносити горщик із заміокулькасом на утеплену лоджію, якщо температура там не буде опускатися нижче +12 С.
Вологість повітря. Рослині необхідний вологий клімат, досягти якого можна двома способами: Оскільки листя в доларового дерева м’ясисте, то від нестачі вологості рослина страждати не буде. Встановлена на підвіконні рослина в опалювальний сезон буде почувати себе погано. Тому при таких умовах листя рекомендується протирати вологою ганчіркою.
Правила поливу і підгодівлі. Правильний режим поливу — це ключовий момент при догляді за доларовими деревом. Рослина може обійтися без вологи більше тижня. Тому заміокулькас відмінно підійде тим, хто часто або на тривалий час покидає свою квартиру.
Поливають рослину рясно, але тільки після повного просихання ґрунту в горщику. Занадто часто поливати заміокулькас не можна, оскільки його бульба може почати гнити. Саме тому на поверхні ґрунту і в піддоні не повинно бути застою води. Перелив для доларового дерева набагато страшніший, ніж пересушування ґрунту.
У період активного росту рослині потрібні живильні речовини. Тому раз на два тижні заміокулькас потрібно підгодовувати. Для цього використовуються добрива для кактусів або сукулентів, які продаються в спеціалізованих магазинах.
Узимку, якщо рослина буде міститися в прохолодному приміщенні, полив і підгодівлю припиняють.