Вхід | Реєстрація

Чому вентилятор мого комп’ютера так сильно працює?

Гучний комп'ютерний вентилятор виникає, коли ваш комп'ютер виділяє багато тепла, що призводить до того, що вентилятори вашого комп'ютера включаються в роботу, витісняючи гаряче повітря з вашого ПК, щоб холодніше повітря могло циркулювати. Гучні комп'ютерні вентилятори можуть бути викликані скупченням пилу на вашому комп'ютері, що негативно впливає на його продуктивність.

Всередині вашого комп'ютера знаходиться багато складного обладнання - процесор, відеокарта, блок живлення та багато іншого. Все це генерує тонну тепла. А чутливі електричні компоненти всередині вашого ПК уразливі до високих температур. Щоб знизити рівень нагрівання, вентилятори всередині комп'ютера починають обертатися, виштовхуючи гаряче повітря та охолоджуючи https://artline.ua/uk/catalog/sistemy-okhlazhdeniya комп'ютер.

Коли ваш комп'ютер виконує інтенсивні завдання, такі як гра в онлайн-відеоігри, редагування великих мультимедійних файлів або виконання стрес-тесту ЦП, шумні комп'ютерні вентилятори – це нормально. Поки вони заспокоюються, коли ви закінчите, це не обов'язково привід для занепокоєння. Але якщо за нормальних обставин ви відчуваєте багато шуму від вентилятора настільного комп'ютера або ноутбука, читайте далі, щоб дізнатися, в чому може бути проблема.

Вентилятор комп'ютера може працювати з прискоренням з кількох причин:

Твої фанати брудні. Пилка накопичується всередині вашого комп'ютера, особливо якщо у вас громіздкий настільний ПК. Коли на вентиляторах комп'ютера накопичується пил, вони перестають працювати ефективно. Пил та інше сміття є частою причиною шумних комп'ютерних вентиляторів.

Ваш комп'ютер не може відводити тепло. Слово "ноутбук" вводить в оману - коли ви кладете його собі на коліна, ваші ноги не тільки передають тепло вашому ноутбуку, але і запобігають попаданню холодного повітря для його охолодження. Настільний ПК також потребує доступу до прохолодного повітря.

Ваші вентилятори не працюють належним чином. Рухливі частини з часом зношуються і зрештою ламаються. Вентилятори настільних комп'ютерів та ноутбуків, які працюють голосно, можуть бути ослаблені. Також може бути щось не так з прошивкою апаратного компонента, на якому працює хисткий вентилятор.

Ваш процесор працює надто старанно. Іноді це не проблема фанатів. Якщо є програма, яка споживає більше ресурсів вашого процесора, ніж її справедлива частка, це може легко призвести до швидкого нагрівання комп'ютера. Комп'ютерний вентилятор, що здійснює шум з нізвідки, може вказувати на високе завантаження процесора.

Розміщено на правах реклами
30 грудня 2022 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації