- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Що робити, якщо банкомат «проковтнув» картку?
Досить часто трапляються випадки, коли при користуванні банківською карткою банкомат «забирає» карточку і людина губиться, не знаючи, як вийти з такої ситуації. Людиною оволодіває паніка, вона емоційно цим переймається. Журналісти «ЕХО» випадково стали свідками подібної історії. Ми звернулися за коментарем до заступника керівника Царичанського відділення КБ «ПриватБанк» Оксани Кристаль. Оксана Миколаївна пояснила:
— На банкоматі повинен бути вказаний номер телефону для зв’язку з технічним відділом. Не відходячи від банкомату, телефонуйте на цей телефон з мобільного про цей випадок. Затим краще замінити пін-код на своїй карточці. Зробіть це навіть у випадку швидкого видалення вашої картки з банкомату.
Можна вибрати такий варіант. Треба підійти в зручний час в найближче відділення банку, незалежно від того, де випускалась ваша банківська картка. Звернутися до співробітника цієї банківської установи для перевипуску картки. При собі мати обов’язково паспорт і мобільний телефон. Не всі громадяни знають, що картка, яку «зажовує» банкомат, автоматично блокується. А якщо клієнт бажає перестрахуватися, то треба зателефонувати до служби підтримки клієнтів з мобільного 3700 (дзвінки безкоштовні). Картка перевипускається в лічені хвилини. Стару картку вам ніхто не поверне, вона ліквідується. Якщо терміново людині потрібні гроші, а картка «проковтнулась» і заблокувалася, можна скористатися такою послугою в меню на екрані банкомату «Екстрені гроші». У цьому випадку за зняття грошей комісія складе 1 %. Такою послугою можна скористатися в будь-якій ситуації.
Трапляється, що при собі немає банківської картки, а гроші потрібні терміново. У такому випадку, — зауважує Оксана Кристаль, — клієнт може скористатися меню в банкоматі «Операція без карти». Для цього необхідно знати пін-код своєї картки і при собі мати мобільний телефон. Далі дії людини проводяться в такій послідовності: натиснути кнопку «Операція без карти», ввести номер свого мобільного, ввести пароль, який прийде на телефон у вигляді есемески. Затим на екрані висвітлюються дані про всі картки людини, які є у неї в наявності (зарплатна, кредитна, пенсійна тощо). Клієнт вибирає потрібну картку, з якої треба зняти готівку, вводить потрібну суму і пін-код цієї картки (чотири цифри). Банкомат видає людині гроші.