Вхід | Реєстрація

Як почистити динамік смартфона в домашніх умовах

За час використання працездатність смартфона може погіршитись, і не в останню чергу це стосується динаміків. В них можуть потрапляти пил, бруд та волога, що негативно впливає на їх ефективність. В цій статті розповідаємо, як почистити динаміки смартфона та що для цього потрібно. До речі, придбати гарний гаджет завжди можна на сайті магазину ELMIR.UA https://elmir.ua/cell_phones/.

Як почистити динаміки смартфона?

Головними ознаками проблем із динаміком мобільного пристрою є сторонні шуми під час розмови, спотворення звуку та інші дефекти. При незначному забрудненні очистити динамік можна, увімкнувши його на повну гучність. Звукові хвилі виштовхнуть пил та бруд.

Якщо ж усунути дефекти таким чином не вдалось, потрібна складніша процедура. В такому випадку знадобиться спирт, ватна паличка, зубна щітка або зубочистка. Процедура очищення виглядає наступним чином:

  1. На скільки це можливо, сухий бруд потрібно усунути самостійно. Зробити це можна зубочисткою. Для цього потрібно акуратно його витягувати з отворів динаміка.

  2. Якщо бруд залишається, потрібно перевернути телефон та сухою зубною щіткою почистити динамік.

  3. Залишки пилюки та бруду потрібно прибрати тією ж зубною щіткою, але зі спиртом. Якщо забруднення не вдається очистити, можна скористатись перекисом водню. Декілька крапель потрібно нанести на динамік або ватну паличку, обережно протерти динамік та почекати, поки бруд розчиниться.

  4. Зубною щіткою потрібно прибрати залишки бруду. Чистити потрібно під нахилом та в одну сторону, щоб не заштовхати забруднення всередину динаміка.

  5. Після завершення рекомендується протерти сітку динаміка чистою серветкою. Круглі краї зручно очищувати зубочисткою, що загорнена в серветку.

Процес очищення динаміку є досить легким, проте потребує уважності та акуратності. Завдяки йому можна значно покращити звук смартфона.

Що не можна використовувати для очищення динаміку?

Динамік мобільного пристрою є досить чутливим до зовнішнього впливу. Тому його потрібно очищувати лише відповідними засобами. Не рекомендується використовувати:

  • голки;

  • напівзасохлий клей;

  • кінетичний пластилін;

  • жуйки;

  • спиртомісткі рідини (алкоголь, духи).

Ці речі не здатні зібрати на собі забруднення та очистити його. Натомість вони можуть ще більше забити сітку динаміка та пошкодити його. Наприклад, спиртомісткі рідини містять в собі масла та воду, які можуть призвести до короткого замикання. Використовуючи відповідні засоби та слідуючи правилам очищення, можна відновити якість та чіткість звуку динаміку смартфона.

Розміщено на правах реклами
24 січня 2023 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації