Вхід | Реєстрація

Яка кількість рушників потрібна на весілля?

Весільний рушник є важливою частиною створення будь-якої родини. Історія його використання йде далеко у минуле. Усі, хто планує весілля цікавляться, яка кількість рушників потрібна? У цьому питанні потрібно розбиратися, тому що всі весільні рушники мають своє значення. Перш, ніж ви дізнаєтеся про них все необхідне, варто зазначити, що великий вибір пропонується в інтернет-магазині «Вже-Вже».

Традиційне використання рушника

Вибираючи виріб в https://vzhe-vzhe.com/dlya-domu/vesilni-rushniki/, вам варто знати, яка їх кількість потрібна:

  • Посильний. Він є знаком згоди дівчини одружитися. Виріб відправляється сім'ї нареченого. Як вишивка використовуються білі нитки, але в залежності від місця, їх колір може змінюватися;
  • Батьківський. Рушник під ноги, на який пара ставатиме колінами, є символом згоди батьків. Він повинен бути приблизно такого ж зросту, як людина, для якої він був вишитий. Він має велике значення, тому після проведення весілля його зберігали. Раніше на ньому зображали Дерево Роду, яке мало енергетичний код. У верхній частині виробу не виконували обробку, що говорило про продовження роду;
  • Союзний. Такий рушник потрібен для зв'язування рук пари, що говорить про їхній духовний зв'язок;
  • Для дружок. Він пов'язувався їм на руки, але в сучасному світі він практично не використовується;
  • Вінчальний. Він є найголовнішим, тому що його кладуть під ноги на весіллі. Як прикраса, використовувалися символи: квіти, голуби та інше;
  • Під коровай. Хліб, що клали на рушник, був символом гостинності. Його прикрашали різними візерунками, а батьки зустрічали молодих хлібом та сіллю відразу після церемонії. Він мав бути на столі, перед парою;
  • Для ікон. Рушник повинен був покривати ікони зверху та з боків;

Якщо ви хочете зробити традиційне українське весілля, то вам потрібно мати всі ці рушники. Залежно від своїх побажань, ви зможете вибрати їх колір та візерунки. Вони є символом щасливого сімейного життя. Щоб не зіткнутися з проблемами, не можна брати рушники, пошиті з кількох частин. Їх потрібно зберігати, і нікому не давати, оскільки вони є символом вашої родини.

Покупка весільного рушника

Жодне весілля не зможе обійтися без використання рушників. Деякі з них є важливими, а деякі не є обов'язковими. Тільки вам вирішувати, яку їх кількість купити, і які візерунки вибрати. Якщо ви вже визначилися з вибором, знайти потрібні вам вироби ви можете в інтернет-магазині «Вже-Вже». Вони виготовляються з якісних матеріалів і мають відмінний вигляд. Не забувайте про важливість орнаменту та поєднання кольорів, оскільки потрібно вибрати той виріб, який буде символом вашої родини.

Раніше дівчата починали готуватися до весілля заздалегідь і самостійно вишивали рушники. У сучасному світі все набагато простіше, так як можна купити вже готові вироби. Основним кольором має бути червоний, тому що він є символом кохання.

24 січня 2023 | Категорія: Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ
Останні коментарі

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації