- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Рослини, що точно приживуться у вашому будинку
Кімнатні рослини, крім декоративної функції, виконують роль фільтра — вони чистять повітря приміщень від забруднення. Та часу на догляд часто не вистачає. Ось вам добірка рослин, що прикрасять будинок і не вимагатимуть уваги.
Гібіскус. Красива рослина з яскравими квітами з сімейства мальвових. Доглядати за цим красенем досить просто. Поливати потрібно раз на тиждень, але великою кількістю води, ґрунт повинен залишатися вологим. Після того, як цвітіння пройде, квітконіжки потрібно обрізати, якщо вони не відпали самі.
Оскільки ця рослина дуже швидко досягає великих розмірів, виберіть для неї невеликий горщик, тоді зростання сповільниться.
Герань. Її називають кімнатним лікарем, бо листя мають протимікробну властивість і можуть навіть знімати запалення. Ця рослина чистить повітря і захищає від небажаних комах. З давніх часів герань заведено вважати квіткою любові, тому найкраще місце для неї — у спальні, вона допоможе зміцнити відносини або ж притягнути другу половинку, якщо її поки що немає. Поливати рослину потрібно раз на кілька днів і рясно. Пізньої осені і взимку квітку краще тримати при температурі від 10 до 15 градусів, а в решту часу підійде звичайна кімнатна температура.
Хоч герань і любить воду, але не допускайте, щоб вода застоювалася. Зробіть хороший дренаж.
Спатифіллум. Єдиний мінус цієї рослини — що вона скидає листя взимку і стоїть «голою». Поливати її можна нечасто і ставити в будь-яке місце, головне — не наближати до працюючих батарей.
Для того, щоб фікус не сох і не дрібнів, під час посадки не потрібно повністю засипати горщик землею, залиште простір для коренів. У цієї рослини вони схильні до нарощування.
Юка. Якщо захотілося екзотики, то купіть додому юку. Цю рослину можна поставити і забути, тільки зрідка поливати, і вона вимахає в пристойну пальму. Головне — пересаджувати її раз на рік у більші горщики.
Та щоб рослина все-таки росла добре, поставте її біля вікна. Їй не страшні протяги, а ось нестача світла може погано позначитися на юці.
Братки. Чудові рослини з красивими квітами. Їх потрібно поливати часто, але не треба заливати. Для великих квітів братки краще тримати в півтіні, але якщо хочеться багато маленьких квіток, то ставте горщик на підвіконня. Головне, щоб влітку їх не спалили промені сонця. Регулярно видаляйте засохлі квіти, щоб продовжити цвітіння братків.