Вхід | Реєстрація

Замитнення вантажу: як проходить процедура?

В суспільстві процес оформлення товару чи вантажу експорту називається замитненням. Процедура оформлення має схожість з отриманням імпортного товару у країні, але є деякі відмінності. Наша митна компанія спеціалізується на повному спектрі послуг оформлення товарів за межі нашої країни та при отриманні їх з-за кордону.

Допомагаємо підприємцям та компаніям здійснювати замитнення швидко та ефективно. Замовити консультацію митного фахівця можна на сайті або по нашому телефону. 

У кожній країні процес здійснення міжнародної торгівлі суттєво спрощений, але є свої особливості та складнощі, з якими стикаються як початківці, так і досвідчені підприємці. 

Якщо ж вам необхідна детальна інформація, як насправді максимально заощадити кошти на митниці або безкоштовна консультація, читайте в цій покроковій інструкції.

З якими труднощами стикаються під час замитнення вантажів?

1. Часто змінюються норми проведення процедури. Одна з найпоширеніших проблем під час оформлення товару за кордон – нерозуміння алгоритмів проведення процедури. Це пов'язано насамперед із нормами законодавчої бази, що часто змінюються.

Потрібно стежити за нововведеннями Митного Кодексу. Для підприємців набагато ефективніше займатися в цей час розширенням свого бізнесу та покращенням якості продукції та кількості продаж, а процедуру оформлення вантажу довірити або штатному фахівцю, або митній компанії за вигідним тарифом.

2. Відсутність досвіду. Процедура декларування та інші етапи часто стають скрутними через відсутність досвіду у цій сфері. Успішна міжнародна торгівля включає також такий пункт як вміння проводити переговори з митною інстанцією, що потребує витримки, знання законів та практичного досвіду.

3. Нестача часу вивчення всіх тонкощів. Безумовно, у бізнесі безліч інших завдань, які вимагають негайної реакції та рішень, при цьому оплачувати працю штатному фахівцю часом нерентабельно. Тому найдоцільнішим варіантом вирішення цього завдання стає консультування та делегування замитнення вантажу митній компанії.

Особливості успішного замитнення вантажу

Митна компанія має достатній досвід і її фахівці регулярно проходять перекваліфікацію у митній справі, щоб максимально швидко та ефективно оформляти вантажі на експорт та імпорт.

Вся робота ґрунтується на таких китах: визначення виду торгової операції для продажу, переробки, ремонту або тимчасового сховища, вибір коду товару, що експортується (від цього залежить, які будуть потрібні документи для оформлення), проходження акредитації компанії або підприємця на митниці при першому зверненні в органи, збір та подання документації, вирішення непередбачених ситуацій з мінімізацією ризиків при процедурі замитнення вантажу.

Наша компанія надає комплекс послуг з оформлення товарів та вантажів на експорт. Ми пропонуємо оптимальні тарифи, які є рентабельними для наших клієнтів. Завдяки великому досвіду та професіоналізму запобігаємо всім можливим ризикам і переплатам.

Тож переходьте на сайт та отримуйте повний доступ до інформації з послуг митного брокера. 

? Джерело наданої інформації  https://tamognia-prosto.com.ua/ua/

Первинна консультація за телефоном 097-257-66-60 багатоканальний

чи у нас в офісі :

м. Київ, вул. Григоренка 39б оф 40.

м. Львів, вул. Коперника 11, оф 17

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28А, оф. 3

пункт пропуску Ягодин, с. Старовойтове, вул. Прикордонників   

Розміщено на правах реклами
24 березня 2023 | Категорія: Юридична консультація

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації