- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Як зробити кожен ранок добрим?
Ми підібрали декілька порад, як краще прокидатися вранці. Особливо ця проблема актуальна восени, коли за вікном похмурий та прохолодний ранок.
Кожного ранку ви розплющуєте очі, чуєте, як співають пташки за вікном, розумієте, що одночасно з вами прокидається і природа. Вам стає ще більш приємно відчувати зв’язок із усім живим на цій планеті. У голові — порожньо, у хорошому сенсі цього слова, немає жодної зайвої, важкої думки, а плани на день ще більше радують та надихають.
Ось таким ідеальним, можливо, був би ваш ранок, якби ви жили десь подалі від цивілізації, у селі чи взагалі у будиночку в лісі. Та, на жаль, для більшості людей ранок починається зовсім не так.
У кращому випадку, ви прокидаєтесь від першого дзвінка будильника, а в гіршому — схоплюєтесь із розумінням того, що вже проспали. Мало того, що всю ніч сигналізація якоїсь автівки не давала вам заснути, так ще й сусіди зверху гуляли до півночі. Далі ви подумки, а може, й уголос, скаржитеся на необхідність іти на роботу, на вічне недосипання, на синці під очима, на ранкові пробки та на все, що, на вашу думку, псує початок дня.
Якщо у вас накопичилась утома від схожих пробуджень зранку і хочеться змін, то, у першу чергу, необхідно змінити своє ставлення до цієї частини доби. Звичайно, це зовсім не просто, але якщо у вас вийде, то можете вважати, що півсправи вже зроблено.
Думаю, у вас бували такі випадки, коли на сон залишалось дуже мало часу, але зранку це не псувало вашого настрою, так як емоційно ви були налаштовані, наприклад, на захоплюючу поїздку, зустріч з друзями, якої вже давно чекали, чи ще якусь приємну подію. Хоча ви і не виспалися, але вранці все одно почували себе бадьорими і готовими на будь-які подвиги. А все тому, що ранок, у першу чергу, починається з думок.
Перед тим як лягати спати, подумайте, із яких причин ви можете порадіти завтра, заплануйте зустріч із другом чи подругою, похід в кіно або щось приємне, про що ви будете пам’ятати протягом усього дня.
Важливо кожен день зустрічати з посмішкою і радістю. Потрібно навчитися приймати все, що є у вашому житті, і бути вдячним за це, а не шукати причини для занепокоєння. Навіть прислів’я таке є: добрий ранок приносить добрий день.
Ні для кого не секрет, що дорослій людині потрібно 7–9 годин сну, аби виспатися. Та справа тут не тільки в кількості, але і в якості нічного відпочинку. Лягати в ліжко потрібно з порожнім шлунком, бо лише так відпочине весь організм. Можете навіть провести експеримент: одного дня на ніч поїсти чи просто випити чаю з улюбленими солодощами, а в інший не заходити на кухню ввечері взагалі. Коли ви оціните результат, то, думаю, більше самі не захочете споживати їжу на ніч.
Спати потрібно на спині. Це найбільш зручна поза для сну, бо ми не навантажуємо хребет і не затискаємо внутрішні органи. Сподіваюся, ця порада не викличе ні в кого сумнівів, хоча б просто тому, що сама етимологія слова вказує, на чому потрібно спати. Скажіть слово спина (спи-на) повільно, по складах, і все відразу стане ясно.
І ще один важливий момент: не потрібно зранку підхоплюватися з ліжка. Після пробудження краще деякий час полежати із закритими очима, спробувати пригадати сон, який наснився, і вже після цього підніматися. На всякий випадок не забудьте перевести будильник на 5–10 хвилин уперед, щоб, у разі чого, він ще раз вас розбудив.
Якщо вам складно змусити себе зробити вранці зарядку, то достатньо буде просто потягнути всі м’язи. А ще корисно випити натщесерце склянку теплої води (це нормалізує роботу шлунково‑кишкового тракту і дозволяє відчувати себе добре протягом усього майбутнього дня).
Говорять, що кожен день — це нове життя. Так ось, ранок — це дитинство цього життя. А в дитинстві ми, зазвичай, багато мріємо. Тому ранок для кожної людини повинен бути своєрідним мрійливим дитинством, коли потрібно поставити перед собою цілі, мету і придумати, чим сьогодні ти маєш зайнятися.
Ще один чудовий спосіб, який допомагає налаштувати себе на позитивний настрій зранку, — слухати свою улюблену музику. Причому намагатися слухати якомога голосніше, але водночас і так, щоб нікого не розбудити. Можете навіть спробувати потанцювати під музику, буде щось типу зарядки.
Дотримуйтесь цих нехитрих порад, посміхайтеся частіше і доброго вам ранку!