Вхід | Реєстрація

Підготовка землі під посів огірків

Перед тим як посадити огірки, варто ретельно обрати місце для них на своєму городі. Ґрунт має бути поживним, повітряним, таким, що добре пропускає вологу. У ньому не має бути сріблястих соляних вкраплень.

Грядки під огірки рекомендується оновлювати кожні два роки. Якщо у вас подібної можливості немає, можна частіше здійснювати заміну ґрунту на грядках, що відведені під цю культуру.

Дієві рецепти. Перепрілий гній, торф і тирсу з’єднують (2:2 до 1), потім у кожне з відер отриманої суміші вносять деревну золу (250-300 грам), а також по десертній ложці суперфосфату, сульфату калію і карбаміду.

Традиційні коров’як, пісок, перепрілий гній і тирсу змішують у рівних пропорціях і додають їх до торфу, витримуючи пропорції 1:1:1:1:5.

Змішують у рівних пропорціях компост, перегній і дерновину. Потім розводять у 5 літрах води 25 грамів суперфосфату, склянку золи і 15 грамів сірчанокислого калію. Цим складом проливають 10 літрів ґрунтосуміші.

Компост, дерновину, верховий торф і тирсу змішують у рівних частинах.

Зазвичай місце під огірки починають готувати ще восени. Перекопують грядки на глибину у 25-30 сантиметрів, вносячи в ґрунт по 5-8 кілограмів гною з розрахунку на квадратний метр, а також по 10 грамів підгодівлі з калієм і фосфором або звичайну золу (достатньо склянки на квадратний метр).

Якщо осінній ґрунт виявиться занадто легким і розсипчастим, то внесення органічних добрив доцільніше перенести на весну.

14 квітня 2023 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації