- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Напої, що допомагають запобігти утворенню тромбів
Медики розповіли, які продукти можуть замінити ліки, що розріджують кров.
Навіщо треба знижувати в’язкість крові? Необхідність цього пояснюється просто: чим густіша кров, тим їй складніше рухатися судинами і артеріями. До речі, уповільнений кровотік часто є головною причиною таких хвороб, як атеросклероз, варикозне розширення вен та геморой.
Також занадто густа кров є основною причиною серцевої, ниркової та печінкової недостатності (печінка та нирки також беруть участь у стимуляції кровотоку).
Щоб запобігти розвитку небезпечних хвороб, важливо зробити зусилля щодо природного розрідження крові, тобто без прийому лікарських препаратів.
Насамперед треба зрозуміти, що саме необхідно організму для нормалізації в’язкості крові? Це: вітаміни А, С, Е, В1, В2, В6 і К. Усі вони прямо впливають на кровотворну функцію, нормалізують кровообіг або допомагають регулювати баланс ліпідів, цукрів у плазмі крові. Відповідно, плануючи меню, треба стежити, щоб перелічені мікроелементи були в домашніх продуктах.
За словами лікарів, найефективнішим способом боротьби з густою кров’ю є вживання напоїв, що сприяють її розрідженню. Особливо корисними в цій справі є три напої:
Гранатовий сік. Вживання всього 50 мл свіжого соку в день допоможе налагодити циркуляцію крові і запобігти появі тромбів, що закупорюють кровоносні судини.
Лимонна вода. Велика кількість вітамінів С і К у жовтому фрукті допомагає нормалізувати ліпідний баланс. А це, у свою чергу, створює ідеальні умови для розщеплення зайвих жирів, які знаходяться у плазмі крові та можуть осідати на стінках судин.
Буряковий сік. У коренеплоді дуже багато кальцію та пектинових речовин — вони беруть участь у метаболічних процесах у крові, а також допомагають виводити з плазми похідні елементи бактерій, холестерин, свинець, кадмій та інші шкідливі мікроелементи. За рахунок цього кров швидше переміщається судинами.