Вхід | Реєстрація

Пробіотики при проносі: в яких випадках це працює?

Проблеми з животом можуть надовго порушити нормальні робочі процеси чи навчання, викликати неприємності в особистому житті. Якщо є схильність до різного роду розладів кишківника, варто подумати про доступне та дієве запобігання подібним ускладненням. 

На сьогодні таким «рятівниками» вважаються корисні мікроорганізми, які потрапляють у кишківник при цьому нормалізують процеси травлення та активують імунну систему кишківника. Зазвичай їх називають пробіотичними штамами чи препаратами, що їх містять. Шлях надходження в організм також може бути з їжею (кисло-молочні продукти, сири) або у вигляді капсул із пробіотиком. Але пробіотики бувають різні, тому їх ефективність також має свої відмінності. Спробуємо розібратись у тонкощах.

Запалення кишківника

Зустрічається доволі часто, особливо при неправильному харчуванні або через спадкову схильність. В останньому випадку непросто коригується медикаментозною терапією, тому як допомогу часто використовують Ентерол для дорослих, який якраз належить до групи пробіотичних засобів. Читайте більше про Ентерол 250 на enterol.ua/instrukciya/

При гострому запаленні кишківника зазвичай достатньо застосовувати пробіотики 3–5  днів, щоб нормалізувати загальний стан. У цьому також може допомогти корекція харчування, зокрема вживання:

  • каші звареної на воді;
  • яблучного пюре;
  • бананів;
  • підсушеного хліба.

Пронос при C. difficile

В таких випадках пробіотики можуть виявитись дійсно корисними. Бактерії C. difficile вважаються дуже підступними та небезпечними, оскільки здатні викликати серйозні порушення роботи травної системи. Якщо вчасно вжити заходів і не дати їм розмножитись у великій кількості, є шанс швидко одужати та запобігти рецидиву захворювання.

На сьогодні відомі результати досліджень, які демонструють ефективність дріжджів Saccharomyces boulardii СNCM I-745, що входять до складу пробіотикаЕнтерол®, в боротьбі з C. difficile. 

Антибіотикотерапія та діарея

Сьогодні широко застосовують антибіотики, навіть коли їх подібне застосування не є обґрунтованим. При використанні антимікробних препаратів гинуть не тільки патогенні мікроорганізми, а й корисні. На їх місці починають активно розмножуватись шкідливі бактерії, що призводить до розладу травлення. Саме тому збільшилась кількість випадків проносу, стимульованого антибіотикотерапією. 

Для запобігання подібним ускладненням разом з антибіотиками застосовують пробіотики. Тільки якщо це біфідобактерії чи лактобактерії, слід застосовувати їх після курсу антибіотиків. Це пов’язано з тим, що дія пробіотичних засобів буде анульована антибіотиками. У випадку з лікарськими дріжджами - Saccharomyces boulardii СNCM I-745 - подібне застереження не актуальне, оскільки цей штам стійкий до дії антимікробних засобів. Тому за необхідності різні антибактеріальні препарати можуть поєднуватись в одному прийомі з Ентерол® ІМУНО.

Наостанок варто зазначити, що діарею найпростіше попередити. Для цього не забувайте виконувати нескладні правила гігієни та санітарії, правильно харчуйтесь та обирайте здоровий спосіб життя. 

Розміщено на правах реклами
27 червня 2023 | Категорія: Ваше здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації