- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Дітям потрібна увага батьків
Ми, батьки, постійно кудись спішимо, у нас завжди багато невідкладних справ, а тому ніколи не вистачає часу на спілкування з рідними, особливо з дітьми. На прикладі цієї притчі про батька і сина хочу звернути увагу дорослих на необхідність приділяти більше уваги і часу підростаючому поколінню.
«Батько повернувся пізно додому з роботи, як завжди стомлений і знервований, і побачив, що на порозі його чекає п’ятирічний син.
— Тату, можна в тебе щось спитати?
— Звичайно, що сталося?
— Тату, а яка в тебе зарплатня?
— Це не твоя справа! — обурився батько. — І навіщо це тобі?
— Будь ласочка, ну скажи, скільки ти отримуєш за одну годину?
— Ну, взагалі, — 50. А що?
— Тату, — син подивився на нього знизу вверх дуже серйозними очима, — Ти можеш мені позичити 30?
— Ти запитував лише для того, щоб я дав тобі грошей на якусь дурну іграшку? — закричав той. — Негайно йди до себе в кімнату і лягай спати! Не можна ж бути таким егоїстом! Я працюю цілий день, страшенно стомлююся, а ти себе так поводиш.
Малюк тихо пішов до себе в кімнату і зачинив двері. А його батько продовжував стояти на порозі та обурюватися проханням сина: «Та як він сміє питати мене про зарплатню, щоб потім попросити грошей?!». Згодом він заспокоївся і почав роздумувати: «Може йому й дійсно щось дуже важливе потрібно купити. Та грець із тими грішми, адже він у мене ще жодного разу їх не просив». Коли батько зайшов у дитячу кімнату, хлопчик був уже в ліжку.
— Ти не спиш, синку? — запитав батько.
— Ні, тату, — відповів хлопчик.
— Я, здається, тобі дуже грубо відповів. Пробач мені. Ось, тримай гроші, які ти просив.
— Ой, тату, дякую! — радісно вигукнув хлопчик.
Потім хлопчик заліз під подушку і дістав декілька зім’ятих банкнот. Батько, побачивши, що в дитини вже є гроші, знову обурився. А малюк склав усі гроші разом, ретельно перерахував купюри і подивився на батька.
— Навіщо ти в мене просив грошей, якщо вони в тебе вже є? — пробурмотів той.
— Тому що в мене було недостатньо. Але тепер мені вистачить, — відповів хлопчик. — Тату, тут рівно 50. Можна я куплю годину твого часу? Будь ласка, прийди завтра з роботи раніше. Я хочу, щоб ти повечеряв разом із нами…».
Дорогі батьки, якими б зайнятими ви не були, кілька годин на тиждень присвятіть не лише хатнім справам, телевізору чи іншим власним уподобанням, а й своїй рідній дитині. Ви ж знаєте, що це, як мінімум, стане добрим вкладом у вашу спокійну старість.