Поговоримо про вмивання: як обрати гель для очищення обличчя?
Першим і одним із найважливіших кроків у доглядовій рутині є очищення шкіри обличчя. Якісний засіб для вмивання дає можливість вам ефективно та безпечно очистити шкіру та підготувати її до нанесення інших косметичних продуктів.
Правильний вибір підходящого гелю для вмивання — це основа базового догляду, якою не варто нехтувати.
Головна помилка під час вибору гелю для вмивання
Одним із найшкідливіших стереотипів у сфері догляду за особою є твердження, що шкіру необхідно очищати «до скрипу», особливо володаркам жирного типу. Насправді такий підхід лише шкодить нашій шкірі.
Застосування агресивного засобу для вмивання може призвести до повного змивання захисного жирів, що у свою чергу призводить до зневоднення, гіршої опірності зовнішнім чинником забруднення (наприклад, пилу та бактеріям), а також появі подразнень. Зберігати тонкий ліпідний шар дуже важливо для здоров’я та краси вашої шкіри.
Навіть якщо ваша шкіра жирна і проблемна, не можна піддаватися бажанню очистити її до скрипу й разом змити все зайве. Під час тривалого використання агресивних засобів для вмивання ви отримаєте зворотний ефект — незахищена шкіра з порушеним рівнем кислотності буде ще сильніше схильна до бактеріальних висипів.
Як вибрати хороший гель для вмивання?
Насамперед, обираючи будь-який косметичний засіб, варто приділити увагу вашому типу шкіри (жирна, суха, нормальна або комбінована), а також конкретних проблем.
Варто розуміти, що як самостійний засіб, гель для вмивання https://laserhousecosmetics.com.ua/ua/geli-dlya-umyvaniya/ не зможе повністю вирішити, наприклад, проблему висипів, зневоднення або вікових змін. Однак він може суттєво покращити дію інших засобів і нехтувати умиванням точно не варто.
Крім маркування за типом шкіри та проблеми, яку покликаний допомогти вирішити гель для вмивання, варто також приділити час вивчення складу.
Практичні будь-який пінний гель для вмивання містить поверхнево-активні речовини (ПАР), які можуть суттєво дратувати ніжну шкіру обличчя. Найбільш агресивними ПАР є лужні, у їхньому складі можна розпізнати після закінчення -ate. -sulfate -sulfonate, -stearate.
Для того щоби гель для вмивання був якісним і досить м’якими, такі речовини не мають стояти хоча б на перших трьох позиціях у складі.
Незважаючи на те, що повноцінно живити та зволожувати шкіру засіб для вмивання не може, наявність зволожувальних компонентів також пом’якшує агресивну дію ПАР.
Основні правила використання гелю для вмивання
Крім правильно підібраного гелю, важливо враховувати рекомендації щодо його використання. Крім порад на упаковці, рекомендуємо завжди дотримуватися трьох основних правил:
- Вмивайтеся прохолодною водою, тому що гаряча сама по собі добре змиває жир зі шкіри, тому робить засіб для вмивання агресивнішим.
- Вмивайтеся швидко й не використовуйте гель для вмивання як маску або для масажу — чим довше засіб із ПАР знаходиться на шкірі, тим сильніший його агресивний вплив.
- Ретельно змивайте гель для вмивання чистою водою.