Вхід | Реєстрація

Швейне обладнання: особливості та призначення

Щоб шити швидко та якісно для себе або на продаж, потрібно купити відповідну швейну машинку. Від її якості буде залежати ваш комфорт під час роботи та кінцевий результат. 

Треба одразу зазначити, що якщо швейне обладнання ви шукаєте, щоб інколи шити щось просте для себе та родичів, або чинити одяг, вам все одно треба розібратися, яка техніка краще. 

Типи швейних машин

Всі сучасні машинки можна поділити на 2 основних типи: це побутові та промислові моделі. Відповідно, покупати промислову машинку для використання вдома не треба, вона дорога та велика. Тобто перше, що треба зробити, обираючи машину – виявити мету покупки.

В залежності від механізму управління, машинки поділяються на таки види:

  1. Механічні, це старі моделі, для запуску та налаштування яких використовується тумблер. 
  2. Електромеханітні. Найпопулярніший варіант, це зручна та функціональна техніка, керування якою можливе за допомогою кнопок.
  3. Комп’ютерні. Це найдорожчі машинки, які можуть виконувати майже будь-які шви та працювати з будь-якою тканиною. Щоб використовувати такі моделі, достатньо обрати необхідну команду в меню. Єдиним недоліком такої техніки є велика вартість. 

Побутові машинки

Сучасні побутові швейні машинки відрізняє легкість у використанні, компактність та малі габарити. Вони призначені для використання вдома, тож виробники роблять їх максимально мобільними та зручними.

Особливість побутової машинки в тому, що її корпус та деякі деталі виконуються з пластику. Завдяки цьому техніка буде легкою та має меншу вартість. Проте такий матеріал має великий недолік – він швидко виходить з ладу і псується через перегрів чи механічну дію. Звідси витікає наступний недолік побутової машинки – її термін служби не перевищує 3-5 років.

Переваги побутових машин наступні:

  • доступна вартість;
  • великий асортимент;
  • компактні габарити;
  • тиха робота;
  • багато функцій в одній машинці.

Останню перевагу дуже цінують непрофесійні швачки, і не дуже люблять професійні. Професійні швачки обирають різні машинки для виконання різних дій. Але якщо ви шиєте вдома для себе, мати можливість робити різні шви та обробляти край тканини на одній машинці – дуже корисна функція. Тому варто звернути увагу на такі моделі. 

Промислові моделі

Це великогабаритна техніка, яку зазвичай використовують на виробництві. Вони не мобільні, їх не можна пересувати, бо вага машинки стартує від 50 кг. Корпус та головні складові промислової техніки виконані з металу, тому вона може працювати багато років без ремонту. Навіть при тому, що промислова швейна машинка працює 8-10 годин без перерви, термін її експлуатації складає що найменше 10 років. 

Ще одна особливість промислової машини в тому, що вона є вузькоспеціалізованою. Кожна виконує лише один чи два види операцій. 

Такі машинки не є доступними для широкого кола споживачів і не потрібні для домашнього ательє. Вони призначені для використання на виробництві.

Розміщено на правах реклами
24 серпня 2023 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації