- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Осіння боротьба з дротяником
Боротьбу з дротяником краще почати якраз восени, і перший крок тут — розкислення ґрунту. Найкращий для цього засіб — доломітове борошно, яке неможливо передозувати, і воно не вимивається з ґрунту.
Крок другий — голої землі на ділянці бути не повинно. Голу, пухку і вологу землю дуже люблять самки дротяників. Землю, за можливості, потрібно мульчувати, але не бур’янами. Найбільш підходящі для цього — сіно і солома.
Зараз, коли з ділянки прибрано картоплю та інші коренеплоди, важливо не залишати пошкоджений під час збирання врожай. Тому що все це — їжа для личинок дротяників до самої весни.
Допомогти знищити їх може ґрунтовий інсектицид, який створює навколо бульб токсичне середовище. Але краще обходитися без хімії. Що б ми не робили, не обійтися тут без обов’язкового перекопування на цілий багнет лопати перед самими морозами ґрунту, видалення з ділянки всіх бур’янів, внесення мінеральних добрив. А найбезпечніший і найлегший метод впливу на личинок — посів на ділянці рослин-сидератів, і його потрібно поєднувати з розкисленням ґрунту. Це можуть бути фацелія, гірчиця, буркун, люцерна. Алкалоїди, що містяться в них, вбивають личинок дротяників.