Вхід | Реєстрація

Хімічний анкер: чи зможе замінити класичні кріплення?

Хімічний анкер став заміною класичного типу кріплень. Він є двокомпонентною синтетичною смолою, що з'єднує металеву деталь з основою. Технологія з'явилася нещодавно, але вже встигла знайти затребуваність, що пов'язано з міцністю, сумісністю з різними матеріалами. Хімічні анкерні кріплення стануть найсучаснішим рішенням для якісного кріплення деталей.

Як працює анкер?

Суть роботи представленої технології є простою. На поверхні роблять отвір розміром до 4 мм більше ніж металева деталь. Після цього він заповнюється складом і в нього поміщається кріплення. Речовина пов'язується зі стрижнем та основою, заповнюючи шорсткості. У результаті виходить якісне з'єднання. Якщо говорити про склад засобу, то в ньому буде синтетична смола, наповнювач. Термін затвердіння відрізняється залежно від вибраного засобу.

Як вибрати хімічний анкер?

У продажу можна знайти засіб, представлений у кількох типах:

  • Ампульний – виготовляється з одно- або двокомпонентним складом. Засіб знаходиться у капсулі. Ампулу вставляють в отвір, поміщаючи деталь кріплення, яка її розбиває. Клей схоплюється, а уламки стають додатковим армуванням кріплення. Для кожного вузла кріплення застосовується нова капсула. Такий тип анкерів застосовується для роботи із щільними матеріалами;
  • Ін'єкційний – представлений у вигляді картриджа з кількома відсіками, заповненими різними засобами. Такий варіант підійде для роботи з повнотілими та порожнистими основами. Перед наповненням в отвори блоків з порожнечами вставляються гільзи;

Залежно від типу робіт, які необхідно провести, підбирається відповідний варіант.

Сфера використання

Представлена технологія кріплення може використовуватись у різних галузях:

  • Кріплення та проведення заміни арматури при будівництві складних конструкцій, наприклад мостів;
  • Фіксування сталевих деталей;
  • Зведення будинків;
  • Монтаж додаткового обладнання;

Хімічні анкери мають безліч переваг. Наприклад, кріплення з їх використанням стійкі до різних типів навантаження. У порівнянні з розпірними дюбелями, хімічні анкери не призводять до напруги в матеріалі основи, тому їх можна використовувати для кріплень близько від кута. У продажу пропонується широке розмаїття засобів із різним об’ємом.

Купівля якісного кріплення

В інтернет-магазині https://dinmark.com.ua/shop/ankery/khimichni-ankery представлені різні види хімічних анкерів, що дозволяє підібрати потрібний варіант. Поданий варіант може використовуватися для вирішення багатьох будівельних завдань. Залежно від особливостей матеріалу можна підібрати зручний формат засобу. У продажу представлена продукція від перевірених виробників.

Розміщено на правах реклами
30 листопада 2023 | Категорія: Технології та ІТ

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіномКурс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації