Вхід | Реєстрація

Які квіти потрібно сіяти взимку на розсаду

Як відомо, є квіткові культури з тривалим періодом вегетації. Це означає, що їхнє насіння сходить довго, а потім їм потрібно багато часу, щоб зміцніти. Тому сіяти їх на розсаду починають уже із січня. Фахівці назвали квіти, котрі потрібно сіяти на розсаду взимку.

Гвоздика Шабо. Посів насіння проводимо в січні-лютому в ящики, злегка присипавши насіння вологим піском. Посадкову ємність обов'язково накриваємо склом і ставимо в добре освітленому місці.

Бегонія. Посів починаємо з грудня (по лютий). При посадці насіння не заглиблюємо і не присипаємо ґрунтом. Якщо контейнер без кришки, то до перших паростків укриваємо посадки склом або прозорою плівкою з поліетилену.

Примула. Посів насіння на розсаду в лютому-березні. Попередньо проводимо стратифікацію насіння: його потрібно посіяти (злегка втиснути в ґрунт), зволожити з розпилювача, накрити склом і помістити в холодильник (температура +5...+7). Посіви витримуємо в таких умовах протягом 7-10 днів, потім переносимо в кімнатні умови.

Пеларгонія. Посів насіння починаємо в лютому. При посадці насіння обов'язково злегка вдавлюємо в ґрунт або присипаємо ґрунтом зверху. Стежимо за вологістю посівів і їх провітрюванням.

Петунія. Посів насіння починаємо з лютого. Гранули розташовуємо по поверхні злегка зволоженого ґрунту, накриваємо контейнер з посівами плівкою або склом і ставимо під лампу, підтримуємо температуру +25...+27 градусів.

Ехінацея. Посів проводимо на початку лютого. Насіння розкладаємо на поверхні ґрунту з інтервалом 1-2 см і злегка присипаємо землею (всього 2-4 міліметри).

19 грудня 2023 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації