Вхід | Реєстрація

Підживлення для розсади

Іноді розсада буває слабкою, в'ялою, блідою. Та є декілька способів, аби врятувати та поліпшити стан саджанців.

Досвідчені городники стверджують, що одним із найважливіших чинників для росту і розвитку розсади є правильне і своєчасне удобрення.

Підживлюючи саджанці, аграрії забезпечують їх необхідними поживними речовинами, що сприяють формуванню міцної кореневої системи і стебла.

Існує безліч різних видів добрив, як мінеральних, так і органічних, готових або саморобних. Як не заплутатися в цьому різноманітті та зробити правильний вибір?

Фахівці радять орієнтуватися на потреби конкретної культури, яку ви вирощуєте, а також на її стан.

Можна підібрати добриво з азотом, фосфором, калієм або комплексом усіх цих елементів. Кожен відповідає за певні процеси в житті рослини та впливає на її зовнішній вигляд.

Для слабенької розсади все ж підходить саме фосфорне добриво. Воно сприяє розвитку кореневої системи, стійкості до низьких температур і посухи, цвітінню і плодоношенню.

Фосфорні добавки необхідні для паростків, які мають потемніле або фіолетове листя і стебла. Приклади фосфорних добрив: амофос, діамофос.
Ідеальний засіб для підживлення розсади — суперфосфат.

Невелику його кількість (1 столова ложка) потрібно залити склянкою гарячої води. Через кілька годин рідину пропускають через фільтрувальну поверхню, потім розбавляють двома літрами чистої води.

Краплями готового добрива треба обдати розсаду. Першу процедуру провести через пару тижнів після пікіровки. Потім рослину треба буде аналогічним чином підгодувати кілька разів до пересадження у відкритий ґрунт.

4 січня 2024 | Категорія: Побут

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Вам необхідно зареєструватися, або увійти під своїм логіном



Купить квартиру Полтава
 Криптовалютні біржі в Україні
Курс НБУ

Зачекайте, йде завантаження...

Логін:
Пароль:
запам'ятати


Реєстрація | Нагадати пароль

Шановні водії!

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов та сильної хуртовини частина траси Р-52 у Царичанському районі являєтсья непридатною до використання!

Служба порятунку звертає Вашу увагу на те, що вирушаючи у таку погоду в дорогу Ви йдете на це на свій страх і ризик - у випадку неможливості вибратися із снігових заметів на дорогах чекати допомогу можливо прийдеться досить довго.

Тому рекомендується відмовитися від подорожей автомобілем до стабілізації ситуації