- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Огірки в горщику
Для вирощування овочів у кімнатних умовах підійдуть тільки партенокарпічні гібриди, що утворюють плоди без запилення.
Перед посадкою насіння потрібно підготувати. Його опускають у міцний розчин марганцівки, а потім загортають у вологу тканину на день-два, щоб проклюнулося.
Як тільки паростки з’являться, насіння висаджують у розсадні стаканчики.
Важливу роль відіграє і ґрунт, у який потрібно садити насіння огірків. Ґрунтову суміш готують з однакових частин перегною, торфу, дерну і дрібної тирси. Не завадить додати на відро такого субстрату столову ложку нітрофоски й чайну ложку сечовини.
За п’ять хвилин до посадки, землю в стаканчиках треба полити гарячою водою. Потім у них розміщують по одній насінині, засипати шаром ґрунту на кілька сантиметрів і поставити в тепле місце з температурою 20-25 градусів. Відразу після появи сходів, стаканчики слід встановити на підвіконня під сонце, але без протягу.
Для гарного росту огірків і врожаю температура вдень має бути 20-22 градуси, а вночі — 15-16 градусів вище нуля. Під час активного росту розсаду треба поливати двічі-тричі на тиждень теплою відстояною водою, оскільки ґрунт увесь час має бути вологим.
Через кілька тижнів після появи сходів розсаду потрібно підживити сечовиною з розрахунку чайна ложка на 3 літри води. Друге підживлення — через тиждень після першого. Використовують такий розчин — чайна ложка нітрофоски, стільки ж деревної золи і три літри води.