- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Застосування агроволокна на суниці
Застосування укриття суниці та інших культур агроволокном є одним із найефективніших способів уберегти цвіт рослин від заморозків. Читай — отримати або ранню, або, у випадках, коли ви вирощуєте нейтрали — пізню ягоду.
Це — якщо порівнювати витрачені кошти та очікуваний результат.
Так, опалювана теплиця — краще. Але набагато дорожче. Так, можна застосувати задимлення. Але якщо заморозки часті — не надимишся. Окрім того, слід очікувати проблем із місцевим населенням та екологами. Особливо в разі, коли плантація знаходиться у безпосередній близькості до населеного пункту.
Різноманітні кріопротектори, котрі зараз посилено рекламують дуже часто, є так званими фуфломіцинами. Тобто, вони приносять користь виключно бізнесменам, які їх продають. Хоча, й не всі кріопротектори не діють. Але то — окрема тема.
Тобто, у співвідношенні ціна-якість, накриття агроволокном є максимально ефективним.
Нижче читайте рекомендації з приводу застосування агроволокна.
Одразу зазначаємо, що текст, опублікований нижче, є виключно інтелектуальним надбанням і власністю компанії GAC Group. Дякуємо їм та особисто Максу Заріцькому за їх працю.
Застосування агроволокна на суниці
Ну типу, що тут складного? Укрив там вечерком, і всьо. Сідай — 2. Маладєц.
- Вибір агроволокна. Оптимум — це 30?ка щільність і близькі до цього марки (33, 35 і т. д.). Більш щільні — 50 г/м квадратний — пропускають менше світла й зазвичай застосовують для укривання на зиму насаджень.
- Підготовка до укривання насаджень. Сенс у агроволокні — це збереження акумульованого тепла в ґрунті, а не прикрити листочки й тішитись, що може воно щось збереже. Перший крок для ефективної акумуляції тепла — це збільшити теплову ємність ґрунту. Дивимось прогноз погоди, бачимо +1…2, на завтра — морозко гарантований. Вранці (за день до приморозку) вмикаємо полив і зволожуємо добре ґрунт. Мокрий ґрунт має вищу теплову ємність (це як батарея в квартирі, опалення можете вимкнути — тепло якийсь час ще залишається).
- Час укривання. Якщо за день до приморозку ви не проводите збір плодів чи якісь інші агрооперації, тоді існує два часових відрізки для застосування агроволокна:
- Якщо весь день похмуро, мало сонця — укриваєте зранку після поливу й не чіпаєте до обіду наступного дня.
- Якщо сонячна погода — агроволокном краще накривати після піку найвищої денної інсоляції — десь від 15:00 до 17:00. Якщо гряди з плівки темних кольорів, мокрий ґрунт буде прогріватись набагато краще, ніж без плівкових гряд.