- Чудо Юдо
25 березня, 06:21
На тему: Галушко поміняв Тойоту, в Андрієнка зменшилася зарплата - lianass
24 березня, 17:07
На тему: Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в дії - lianass
24 березня, 17:04
На тему: Чому хворим доводиться здавати аналізи за гроші? - karamelka
24 березня, 12:30
На тему: Основні продукти, які спричиняють печію: перелік та характеристики - микола козак
23 лютого, 14:03
На тему: Чому хворим доводиться здавати аналізи за гроші?
Проблеми, що виникають при сидячому способі життя
Лікар-ендокринолог перерахувала найпоширеніші проблеми, які може спровокувати малоактивний спосіб життя.
Сидячий спосіб життя сьогодні притаманний багатьом, причому навіть представникам молодого покоління. На жаль, платити за це доводиться здоров’ям.
Один із ризиків такого способу життя — збільшення ваги. Рух змушує тканини вашого тіла виробляти фермент ліпопротеїнліпазу, який контролює кількість ліпідів у крові та допомагає переробляти жири та цукри, що поглинаються з їжею.
Сидячий образ не сприяє процесам жироспалювання, в результаті змінюється вага та фігура, з’являється метаболічний синдром.
Ще одна серйозна проблема — скорочення тривалості життя. Люди, котрі мало рухаються, помирають раніше. За даними ВООЗ, сидячий спосіб життя є причиною смертності у 6-7% випадків.
Люди, які мало рухаються, мають високий ризик розвитку цукрового діабету та серцевих патологій. Також це благодатний ґрунт для появи хронічних захворювань.
Нерідко в малорухливих людей виникають проблеми з кістковими та м’язовими тканинами. Найчастіше страждають спина та шия. З віком ці проблеми лише посилюються.
І насамкінець — пасивний спосіб життя може стати причиною депресивних розладів та підвищеної тривожності. Особливо це стосується людей, які проводять у положенні, сидячи 8-10 годин щодня.