- IgorSergeevich
10 грудня, 21:15
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Лікуємо ячмінь на оці вдома
У будь-яку пору року на очах може з’явитись ячмінь. Ця неприємність доставляє неабиякий дискомфорт. Очі стають чутливими до світла, сверблять, червоніють, набрякають та печуть.
З’являється біль та поколювання, відчуття, ніби в око щось попало. Око починає сльозити. Уже тоді утворюється маленький гнійний прищ на повіках.
У будь-якому разі ячмінь не можна проколювати та видавлювати.
Ліквідувати ячмінь можна за допомогою медичних засобів або ж народних методів. Значна частина людей обирає другий шлях, позаяк лікується переважно вдома і не бачить необхідності звертатися до лікарів.
Трави. Про цілющі властивості ромашки та календули відомо здавна. Ці трави вважаються потужними антисептиками, а отже – ефективними засобами у боротьбі з ячменем.
Жменю ромашки або календули залийте стаканом окропу і дайте настоятися.
Опісля – процідіть розчин і зачекайте, доки він охолоне. Коли вода стане теплою, змочіть у ній клаптик стерильної тканини. Помістіть цей компрес на уражене око на 10 хв.
Сіль. На розігріту пательню насипте столову ложку солі і помішуйте її, допоки сіль не стане теплою. Нагріту сіль покладіть у клаптик чистої тканини, замотайте і прикладіть до ураженого ока. Важливо, щоб мішечок не обпікав око. Тримайте, доки сіль не охолоне.
Алое. Розріжте лист алое вздовж і змочіть ватний диск у його рідині. Обережно протріть уражену повіку. Потім змийте трав’яним настоєм з ромашки
Чайні пакетики. Використаний чайний пакетик прикладіть до ураженого ока. Важливо, щоб пакет був щойно з окропу, а чай – чорний. Тримайте компрес до повного його охолодження, а саму процедуру повторюйте щодня.
Тривалість хвороби здебільшого становить п’ять-шість днів. Іноді процес загоєння ячменю може тривати до 20 днів. Усе залежить від індивідуальних особливостей організму, оперативності лікування і від тяжкості запалення.
Якщо протягом п’яти днів ячмінь не сходить, тоді терміново зверніться до лікаря.