- Свій
25 червня, 16:03
На тему: Катував, убив ножем у серце та спалив: у Полтаві педофіла-нелюда засудили до довічного ув’язнення - zeegrain
25 червня, 06:07
На тему: Як купити криптовалюту з банківської картки в Україні у 2025 році? - Чудо Юдо
24 червня, 15:16
На тему: У Нехворощанській громаді за 13 мільйонів гривень реконструювали будівлю під соціальне житло: туди заселилися родини лікарів та тренерів - Гість
24 червня, 12:29
На тему: Вакцинувати від сказу будуть прямо на вулиці - Чудо Юдо
11 червня, 11:24
На тему: Куди щез колорадський жук?
Навіщо сірники в горщиках із квітами
У частини квітникарів у квітниках можна помітити таку картину: разом з квітами в горщиках «вирощуються» сірники. Виявляється, так роблять досвідчені квіткарі для того, щоб відганяти від домашньої рослинності мошок.
Пишні красиво квітучі квіти з приємним ароматом — мрія квітникарів. Та якщо в горщиках збираються мошки, то про красу квітів не може бути мови. Для боротьби з ними досвідчені квіткарі вже багато років використовують сірники.

У субстрат встромляють 4 сірники головками вниз. Від краю горщика відступають 3-5 сантиметрів. Сірники залишають на кілька днів. У цей час квіти поливають, рихлять ґрунт, доглядають квітку, як завжди. Через 2-3 дні сірники прибирають із землі, на них не повинно бути сірки, вона йде в ґрунт.
Сірка зробить свою справу: мошок біля квітів більше не буде, запах і смак цієї речовини комахи просто не переносять. Ось таким простим способом можна убезпечити домашні квіти від цих неприємних комах.





