- samusrich
19 лютого, 18:18
На тему: Риба на зимівлі: де заборонено рибалити - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Глобинський горе-рибалка «підзаробив» на кримінальну відповідальність - samusrich
19 лютого, 18:17
На тему: Біля села Світлогірське рибалка провалився під кригу - samusrich
19 лютого, 18:16
На тему: У Кобеляцькому районі рибалка блукав по Дніпродзержинському водосховищу цілу ніч - ludmila65
19 лютого, 10:36
На тему: Із життя «середнього пенсіонера»
Зимові небезпеки для автомобіля
Взимку автомобіль піддається серйозним випробуванням через вплив снігу, реагентів та низьких температур. Експерти розповіли, які елементи машини страждають найбільше в холодну пору року.
За словами експертів, дорожні служби у всіх містах активно використовують різні хімічні реагенти, які, змішуючись зі снігом та водою, негативно впливають на кузов автомобіля. Частинки агресивних речовин осідають на металевих деталях, поступово руйнуючи лакофарбове покриття та викликаючи корозію.
Ще одна поширена зимова проблема — пошкодження лобового скла. При різкому включенні обігрівача на максимальну температуру в морозну погоду може статися термоудар, що призводить до появи тріщин у нижній частині скла.
Не менш вразливий у зимовий період і радіатор. Брудний сніг, проникаючи через ґрати бампера, забивається в стільники радіатора, що погіршує його охолоджувальні властивості та скорочує термін служби. Додаткові ризики створюють контактні паркування, коли водії, не помічаючи прихованих під снігом перешкод, можуть пошкодити пластикові елементи бампера.
Особливу увагу слід приділити захисту днища автомобіля. Відсутність додаткового захисту призводить до того, що двигун і коробка передач зазнають ударів об шматки льоду, що виступають над дорожнім покриттям, що може призвести до механічних пошкоджень.
Крім того, взимку значно швидше зношується салон автомобіля. Волога, що потрапляє всередину з взуття, одягу і щіток, накопичується на килимках і покриттях, провокуючи появу плям і розводів від суміші води і реагентів на велюровій або шкіряній оббивці.