- Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям? - Selena2017
10 листопада, 18:20
На тему: Підприємця із Кобеляк засудили за незаконну вирубку дерев - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:58
На тему: Міська рада поновила Дмитра Жугана на посаді - Чудо Юдо
28 жовтня, 11:57
На тему: У Кобеляках загорілася церква - Dikaia
28 жовтня, 11:48
На тему: Зимняя куртка – женственно и функционально
Інгаляції від нежитю - рецепти на основі трав і ефірних масел
Лікуватися ми звикли краплями, але, на жаль, найчастіше вони просто знімають симптоми, крім того, багато із них викликають звикання і людина вже не може нормально дихати без цього фармацевтичного «наркотику».
У таких випадках необхідно звернутися до народних методів і цілющу силу трав, які можна використовувати для інгаляцій.
Інгаляції — це два в одному. Мікробів та іншу хвороботворну мерзоту «атакує» гарячий пар, а його дія підсилює бактерицидні властивості ефірних олій рослин. Для процедури можна використовувати готові ефірні масла а також лікарські трави і збори.
Як це робити?
По-перше, запам'ятай: якщо температура зашкалює за 37,5 - інгаляції протипоказані, ти ризикуєш перегрівом всього організму. А так все гранично просто — дихай над каструлею з розчином для інгаляції, накривши голову рушником. Якщо лікуєш нежить, вдихаємо носом, а видихай ротом, перші вдихи потрібно робити не дуже різкими, так як ніс повинен звикнути до жару. Температура розчину повинна бути близько 90-80 градусів — тобто, не окріп. Тривалість процедури— 10 хвилин.
Інгаляції з ефірними маслами
Для інгаляцій підходять масла ялівцю, евкаліпта, сосни, ялиці, кориці, чайного дерева, розмарину. Можеш додати пару крапель лимонного або апельсинового масла, особливо якщо тебе дошкуляє головний біль і треба підбадьоритися.
Щоб масло розчинилося у воді, а не плавало плівкою на поверхні, змішай його з звичайною сіллю (цей метод підходить і для аромаванн). Не пероборщи з кількістю — для інгаляцій вистачить 2-3 крапель.
Також врахуй, що очі під час інгаляцій з ароматичними маслами необхідно закривати — вони досить їдкі.
Інгаляції з лікарськими зборами
Для інгаляцій застосовують гарячі настої таких рослин: соснових бруньок (3 ст. л на літр води), евкаліпта (2 ст. л ), квіти календули, звіробою та листя евкаліпта в рівних пропорціях (4 ст. л), квіти ромашки лікарської і листя евкаліпта в рівних пропорціях (4 ст. л).
P. S Приємний бонус інгаляцій - вони допомагають очистити шкіру і покращує її зовнішній вигляд, так як пара розширює пори! Тому не забудь після процедури ретельно протерти обличчя тоніком.