- psevdonimb
17 січня, 20:39
На тему: Тепер вас дуритимуть не лише люди - karamelka
9 січня, 19:13
На тему: Як прискорити ріст волосся - anna000000
9 січня, 01:53
На тему: Дива з білбордами, або Тут мала б бути соціальна реклама - Чудо Юдо
8 січня, 09:50
На тему: Обережно! Села закриваються! - pis
6 січня, 17:38
На тему: Мачтовый подъемник: конструкция и преимущества при эксплуатации
Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції
Чим регламентується?
Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням.
Порядок поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Хто під дію?
Організацію забезпечення санаторно-курортним лікуванням у районі здійснює управління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації.
Згідно цього Порядку управління забезпечує осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:
1) учасників бойових дій — щороку строком на 18–21 день;
2) інвалідів війни — позачергово щороку строком на 18–21 день;
3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — відповідно до медичних рекомендацій, з них:
I та II груп — до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
III групи — до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18–21 день.
Які документи потрібні?
Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:
1.Заяву;
2. Медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/0;
3.Копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
4. Документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення (один із нижчезазначених):
— наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення керівництвом антитерористичної операції особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;
— довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або додатком 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413;
— рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпечені її проведення;
— довідка про обставини травми (для осіб, які отримали поранення внаслідок бойових дій в районі проведення антитерористичної операції);
— витяг із протоколу засідання центральної військово‑лікарської комісії про встановлення причинного зв’язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця (для осіб, яким встановлено інвалідність).
Під час подання копій посвідчень особи надають їхні оригінали для огляду.
Для отримання більш детальної інформації з цього питання звертатися до управління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації за адресою: Нові Санжари, вул. Леніна 30/1, або за телефоном: 3–11–74.