- Selena2017
12 грудня, 17:54
На тему: Волонтер Альона Шуліка стала першим у громаді «помічником ветерана» - welam16
6 грудня, 20:23
На тему: Бюро переводов: Профессиональные услуги перевода текстов - welam16
30 листопада, 17:18
На тему: Тактическая одежда для военных — использование - romanova88
29 листопада, 13:33
На тему: Як прискорити ріст волосся - Чудо Юдо
15 листопада, 09:41
На тему: Чи сядуть чиновники міськради за кермо вантажівки зі сміттям?
Прибирання снігу з дахів
Зима приходить, як правило, несподівано! Розумієш це, коли стикаєшся з проблемами, про які слід було подумати заздалегідь.
До них можна віднести підготовку покрівельного покриття і боротьбу зі скупченням на ньому великої кількості снігу. Прибирання снігу з дахів — це питання, яке хвилює не тільки працівників комунальних служб. Вони відповідають за очищення дахів від снігу в міських багатоповерхових будинках. Але сніжні зими приносять багато клопоту і власникам приватних будинків, де сніг необхідно прибирати або самому, або залучати сторонніх осіб.
Бурульки та сніг на даху — це вже причина бити тривогу, особливо, коли їх кількість досягає критичної позначки. Дах без бурульок дозволить вам спокійно спати і не хвилюватись із приводу проблем, які з ними пов’язані. Для цього потрібно просто приділити трохи часу — і майбутній ремонт покрівлі вам не загрожує.
Отже, у першу чергу позбавтесь від бурульок, які звисають зі скатів. Їх можна обережно збити за допомогою довгої рейки. При цьому намагайтесь бути в стороні від місця падіння бурульок.
Не бийте по бурульках з великою силою. Лід, який залишається, краще знімати безпосередньо з даху. Інакше дах без бурульок може обернутися пошкодженням покриття та водостічних жолобів.
Після збивання бурульок потрібно забратися на дах. Чистити сніг краще за допомогою лопати. Не слід забувати про заходи безпеки: страхувальний ремінь або мотузка в цьому випадку просто обов’язкові. Виконувати цю роботу потрібно з обережністю, оскільки покрівля може бути слизькою. Найкращий варіант — робота з помічником.
Необхідно зняти залишки бурульок. Робити це краще, коли покрівля почищена від снігу. Як правило, основа бурульок примерзає до країв даху і у водостічних системах. Їх можна обережно зрізати за допомогою ножівки.
Роботи необхідно проводити у світлий час доби. Не варто братися за них, якщо йдуть опади. Вони створюють додаткові труднощі і збільшують ризик падіння. Не варто підніматися на дах при силі вітру понад 6 балів. У разі, коли очистити дах потрібно в нічний час доби, його і прилеглу до будинку територію слід добре освітити.
Одяг для роботи повинен бути максимально зручним і не сковувати рухів. Теж можна сказати і про взуття: не слизьке і з потужними протекторами на підошвах.
Дотримуйтесь заходів безпеки у відношенні до людей і тварин, що знаходяться внизу. Льод, який падатиме з даху, може їх травмувати і пошкодити припарковані поруч автомобілі. Тому потрібно бути гранично уважним.
Приймайте сторонню допомогу. Краще не бути самовпевненим і заручитися підтримкою іншої людини. Ще більш вірний варіант — допомога професіоналів. Вони, крім певних навичок, мають альпіністське обладнання й устаткування, яке дозволяє швидко і якісно виконувати свою роботу.
Огороджувальна стрічка встановлюється за такими правилами:
• висота будівлі до 20 метрів — на відстані 6 метрів;
• висота будівлі 20-40 метрів — на відстані 10 метрів;
• висота будівлі понад 40 метрів — розрахунок робиться пропорційно.